Povezane vesti
Vlada novog zelanda odlučila: Zabranjuju mobilne, đaci sve nepismeniji
Kurir 02.12.2023
Novozelandska vlada zabraniće mobilne telefone u školama zbog zabrinjavajućeg pada pismenosti kod učenika, najavio je konzervativni premijer Kristofer Lakson. Škole na Novom Zelandu doskoro su bile među najboljima u svetskim okvirima, ali nivo čitanja i… »
Novi Zeland zabranjuje mobitele u školama zbog zabrinjavajućeg pada pismenosti
Al Jazeera 02.12.2023
Taj bi potez zaustavio ometanje u razredima i pomogao učenicima da se usredotoče, tvrdi premijer Christopher Luxon. Novozelandska vlada zabranit će mobitele u školama zbog zabrinjavajućeg pada pismenosti, rekao je premijer Christopher Luxon. Škole na… »
Novi Zeland zabranjuje mobilne telefone u školama zbog pada pismenosti kod đaka
Nova 02.12.2023
Vlada Novog Zelanda zabraniće upotrebu mobilnih telefona u školama zbog zabrinjavajućeg pada pismenosti kod učenika, izjavio je konzervativni premijer Kristofer Lukson. „Zabranićemo telefone u školama. Želimo da naša deca uče, a naši učitelji… »
Novi Zeland zabranjuje mobilne telefone u školama zbog pada pismenosti kod đaka
Euronews 02.12.2023
Vlada Novog Zelanda zabraniće upotrebu mobilnih telefona u školama zbog zabrinjavajućeg pada pismenosti kod učenika, izjavio je konzervativni premijer Kristofer Lukson. "Zabranićemo telefone u školama. Želimo da naša deca uče, a naši učitelji… »
Vesti dana »

Vučić o izborima: Biće kada nadležan državni organ odluči, svakako pre zakonskog roka
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih

Velika eskalacija: Izrael ide u potpunu kontrolu nad gradom Gazom, Netanjahuov kabinet odobrio kontroverzni plan
Blic pre 1 satjoš 41 povezana

Krenulo je! Počinje novi toplotni talas, temperature rastu: Ovo su najvreliji gradovi trenutno
Telegraf pre 1 satjoš 44 povezane

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 46 minutajoš 22 povezane