Povezane vesti

Dačić: SPS ne mora da bude u vlasti

Dačić: SPS ne mora da bude u vlasti

Vreme 02.12.2023
Izbori 2023. "Mislim da je nama cilj da imamo zajedno više od 50 odsto glasova. Ali, da kažem i ovo, ne znači da SPS mora da bude u vlasti. Ima drugih partija sa kojima će SNS razgovarati o tome, ali pouzdanijeg partnera od nas nema, čak ni na… »
Dačić: Ne moramo da budemo u Vladi, ako SNS neće s nama, ima drugih partija s kojima će razgovarati

Dačić: Ne moramo da budemo u Vladi, ako SNS neće s nama, ima drugih partija s kojima će razgovarati

Nova 02.12.2023
"Mislim da je nama cilj da imamo zajedno više od 50 odsto glasova. Ali, da kažem i ovo, ne znači da SPS mora da bude u vlasti. Ako oni ne žele, ima drugih partija sa kojima će razgovarati o tome", izajvio je lider socijalista Ivica Dačić. Ministar… »
Dačić o opoziciji, izborima i postizbornim koalicijama: Politički cilj nam je pobeda sa SNS (video)

Dačić o opoziciji, izborima i postizbornim koalicijama: Politički cilj nam je pobeda sa SNS (video)

Blic 02.12.2023
Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su odnosi SNS i SPS uvek bili korektni, dodajući da ne postoji tema oko koje su imali različite stavove. - Mislim da je nama cilj da imamo zajedno više… »
Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih! Dačić o budućim koalicijama

Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih! Dačić o budućim koalicijama

Kurir 02.12.2023
Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su odnosi Srpske napredne stranke i SPS uvek bili korektni, dodajući da ne postoji tema oko koje su imali različite stavove. - Mislim da je nama cilj da… »
Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih

Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih

Telegraf 02.12.2023
Politički cilj je pobeda zajedno sa Srpskom naprednom strankom i Aleksandrom Vučićem na ovim izborima, da imamo većinu na svim nivoima, poručio je Dačić. Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je… »
Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ima drugih partija sa kojima će razgovarati

Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ima drugih partija sa kojima će razgovarati

Radio 021 02.12.2023
Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su odnosi Srpske napredne stranke i SPS-a uvek bili korektni. Dodao je da ne postoji tema oko koje su imali različite stavove. "Mislim da je nama cilj da… »
Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih

Dačić: Ako SNS ne želi, SPS ne mora da bude u vlasti, ali od nas nema pouzdanijih

Euronews 02.12.2023
Ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su odnosi Srpske napredne stranke i SPS-a uvek bili korektni, dodajući da ne postoji tema oko koje su imali različite stavove. "Mislim da je nama cilj da… »

Vesti dana »