Povezane vesti

Tukao me je, našle su me čistačice! Strašna ispovest Jelene Dokić - Izgubila sam na Vimbldonu, izbacio me na ulicu!

Tukao me je, našle su me čistačice! Strašna ispovest Jelene Dokić - Izgubila sam na Vimbldonu, izbacio me na ulicu!

Mondo 02.12.2023
Jelena Dokić ispričala kako je otac zlostavljao na Vimbldonu. Jelena Dokić ispričala kako je otac zlostavljao na Vimbldonu. Bivša reprezentativka Srbije, Jelena Dokić, pričala je u jednom podkastu o paklu koji joj je priredio otac Damir Dokić… »
Emotivna ispovest Jelene Dokić: „Otac mi je rekao da spavam na ulici, sakrila sam se u ćošak…“

Emotivna ispovest Jelene Dokić: „Otac mi je rekao da spavam na ulici, sakrila sam se u ćošak…“

Nova 02.12.2023
Jelena Dokić je prošla sijaset nedaća u životu, mada je imala i mnogo uspeha na teniskom terenu. Otkrila je bivša teniserka da joj otac Damir nije dozvolio da se vrati u hotel nakon što je izgubila u polufinalu Vimbldona 2000. godine. „Kada sam… »
Potresna isposvest Jelene Dokić: Otac me je izbacio na ulicu nakon polufinala Vimbldona, rekao mi je ovo...

Potresna isposvest Jelene Dokić: Otac me je izbacio na ulicu nakon polufinala Vimbldona, rekao mi je ovo...

Večernje novosti 02.12.2023
NEKADAŠNjA teniserka Jelena Dokić otkrila je nove detalje iz odnosa sa strogim ocem, Damirom. Foto arhiva VN Nije tajna da je teniserka trpela zlostavljanje na psihičkom i fizičkom nivou, a gostujući u jednom podkastu otkrila je detalje nakon… »
„Posle SF Vimbldona, otac mi kaže da spavam na ulici“

„Posle SF Vimbldona, otac mi kaže da spavam na ulici“

Sport klub 02.12.2023
Jelena Dokić (40) kaže da joj otac Damir nije dozvolio da se vrati u hotel nakon što je izgubila u polufinalu Vimbldona 2000. godine. „Kada sam počela da igram tenis i kada sam udarila prvu loptu, moj otac me je tukao“, rekla je Dokićeva… »

Vesti dana »