Повезане вести
Ердоган: Турска неће остати нема!
Вести онлине 02.12.2023
Акције Израела у Гази су “државни тероризам” и Турска “не може да остане нема” на то, поручио је турски председник Реџеп Тајип Ердоган. На повратку из УАЕ након учешц́а на самиту ЦОП28, Ердоган је у изјави новинарима додао да су… »
Ердоган: Шансе за мир у Гази после хуманитарне паузе изгубљене за сад
Н1 Инфо 02.12.2023
Због бескомпромисног приступа Израела су изгубљене шансе за мир у Гази после хуманитарне паузе - рекао је председник Турске Реџеп Тајип Ердоган, пренела је данас телевизија НТВ. „Увек смо наглашавали да смо за трајни мир, а не… »
Ердоган: Шансе за мир у Гази после хуманитарне паузе изгубљене за сад
Нови магазин 02.12.2023
Због бескомпромисног приступа Израела су изгубљене шансе за мир у Гази после хуманитарне паузе - рекао је председник Турске Реџеп Тајип Ердоган , пренела је данас телевизија НТВ. "Увек смо наглашавали да смо за трајни мир, а не… »
Вести дана »
Одложено суђење студентима из Ниша ухапшеним након Видовданског протеста
Јужне вести пре 1 сатјош 29 повезаних
Никезић у писму министарки рударства и енергетике: Шта је план за НИС
РТС пре 5 минутајош 40 повезаних
На иницијативу Вучића; Сензационално: До 15 часова 14.500 људи се пријавило за упис права својине!
Б92 пре 20 минутајош 117 повезаних
Вучић: Размотрено више сценарија за заштиту интереса земље, грађана и привреде
РТК пре 3 сатајош 43 повезане
Петоро страдало у размени ватре између Тајланда и Камбоџе, стотине хиљада људи премештено у склоништа
Недељник пре 2 сатајош 42 повезане



