Povezane vesti

Opozicija i dalje zloupotrebljava ubijenu decu: Aktivista provocirao Šapića pitanjima o Ribnikaru, pa dobio brutalan odgovor

Opozicija i dalje zloupotrebljava ubijenu decu: Aktivista provocirao Šapića pitanjima o Ribnikaru, pa dobio brutalan odgovor

Kurir 03.12.2023
Aleksandar Šapić, prvi na listi "Beograd ne sme da stane" našao se juče usred svojevrsne sačekuše u kojoj su provokatori ponovo iskoristili ubijenu decu u OŠ "Vladislav Ribnikar" za politički obračun. Ovoga puta Šapić je bio onemogućen da… »
Pitanje o "Ribnikaru" razljutilo Šapića, on žestoko uzvratio: "ušao sam u svaku kuću, ali se nisam slikao!" Evo šta stoji…

Pitanje o "Ribnikaru" razljutilo Šapića, on žestoko uzvratio: "ušao sam u svaku kuću, ali se nisam slikao!" Evo šta stoji…

Blic 03.12.2023
Izbornu kampanju u Beogradu minulih dana obeležila je rasprava između Aleksandra Šapića, kandidata liste SNS za gradonačelnika, i novinara Dušana Čavića na Savskom keju. Šapića je revoltiralo Čavićevo pitanje "gde ste bili da se poklonite… »
Oglasio se autor „Marke žvake“ nakon što ga je Šapić nazvao „dripčinom“ i „magarčinom“

Oglasio se autor „Marke žvake“ nakon što ga je Šapić nazvao „dripčinom“ i „magarčinom“

Nova 03.12.2023
Aleksandar Šapić je jedna od paradigmi korumpiranog društva u kome živimo, nedostajan bilo kakve javne funkcije, kaže za Danas novinar Dušan Čavić, koga je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić nazvao “dripcem” i “magarcem”. Čavić… »
Novinar Dušan Čavić koga je gradonačelnik nazvao “dripcem”: Šapić nedostojan javne funkcije

Novinar Dušan Čavić koga je gradonačelnik nazvao “dripcem”: Šapić nedostojan javne funkcije

N1 Info 03.12.2023
Aleksandar Šapić je jedna od paradigmi korumpiranog društva u kome živimo, nedostojan bilo kakve javne funkcije, kaže za Danas novinar Dušan Čavić, koga je gradonačelnik Beograda nazvao “dripcem” i “magarcem”. Čavić kaže za Danas da ga… »
Novinar Dušan Čavić koga je gradonačelnik nazvao “dripcem” za Danas: Aleksandar Šapić je nedostajan bilo kakve javne…

Novinar Dušan Čavić koga je gradonačelnik nazvao “dripcem” za Danas: Aleksandar Šapić je nedostajan bilo kakve javne…

Danas 03.12.2023
Aleksandar Šapić je jedna od paradigmi korumpiranog društva u kome živimo, nedostajan bilo kakve javne funkcije, kaže za Danas novinar Dušan Čavić, koga je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić nazvao “dripcem” i “magarcem”. Čavić… »
(VIDEO) Kako Šapić odgovara na pitanja Dušana Čavića: „Dripčino i magarče skloni mi se“

(VIDEO) Kako Šapić odgovara na pitanja Dušana Čavića: „Dripčino i magarče skloni mi se“

Danas 03.12.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ušao je u verbalni obračun i vređao Dušana Čavića, aktivistu i jednog od autora emisije „Marka žvaka“. Čavić je iskoristio Šapićevu konferenciju za medije na Novom Beogradu, kako bi gradonačelniku… »

Vesti dana »