Povezane vesti

„Doživela sam infarkt pred kamerama“: Ivana Peters nakon zdravstvenih tegoba promenila život iz korena

„Doživela sam infarkt pred kamerama“: Ivana Peters nakon zdravstvenih tegoba promenila život iz korena

Nova 03.12.2023
Pevačica Ivana Peters jedan je od najmoćnijih vokala u našoj zemlji. Iako nikada nije pažnju privlačila skandalima i trudila se da intimu čuva daleko od očiju javnosti, jednom prilikom je otvoreno govorila o zdravstvenim problemima koje je imala… »
Ivana Peters usred emisije doživela srčani udar: Pevačica progovorila o teškom periodu iza sebe "Bol je bio neopisivo…

Ivana Peters usred emisije doživela srčani udar: Pevačica progovorila o teškom periodu iza sebe "Bol je bio neopisivo…

Kurir 03.12.2023
Ivana Peters suočila se sa velikim problemom pre nekoliko godina kada je usred emisije doživela infarkt. U više navrata pevačica se osvrtala na ovaj događaj, koji se odigrao u vreme kada još nije zagazila u 40. godinu života. Kako je opisivala, bol… »
Doživela je srčani udar pred kamerama: Ivana Peters je prošla kroz težak period: "Onesvestila sam se, bol je bio neopisivo…

Doživela je srčani udar pred kamerama: Ivana Peters je prošla kroz težak period: "Onesvestila sam se, bol je bio neopisivo…

Blic 03.12.2023
Pevačica Ivana Peters suočila se sa velikim problemom pre nekoliko godina kada je usred emisije doživela infarkt. U više navrata pevačica se osvrtala na ovaj događaj, koji se odigrao u vreme kada još nije zagazila u 40. godinu života. Kako je… »

Vesti dana »