Povezane vesti

Pioli hvali Jovića: "On je kompletan napadač"!

Pioli hvali Jovića: "On je kompletan napadač"!

Sportske.net 03.12.2023
Čekao je i dočekao Luka Jović prvi gol za Milan. Reprezentativac Srbije sinoć je bio glavni akter u pobedi Milana nad Frozinoneom rezultatom 3:1, a Jović je najpre postigao pogodak, a onda i upisao asistenciju kod trećeg gola "roso-nera". Njegovom… »
Prvenac Jovića za Milan - Pioli: I dalje mislim da Luka ima veliki kvalitet

Prvenac Jovića za Milan - Pioli: I dalje mislim da Luka ima veliki kvalitet

Sportski žurnal 03.12.2023
Ubeđen sam da može da bude veliki igrač za naš klub. Trener Milana Stefano Pioli rekao je, posle prvog gola Luke Jovića za Rosonere u pobedi nad Frozinoneom (3:1), da i dalje misli da srpski napadač poseduje veliki kvalitet. Jović je postigao gol i… »
„Luka Jović ima ogroman kvalitet“

„Luka Jović ima ogroman kvalitet“

Sport klub 03.12.2023
Luka Jović je blistao na meču protiv Frosinonea u Seriji A. As Milana je upisao gol i asistenciju za pobedu od 3:1. Srbin dugo nije bio u prvom planu, ali su mu povrede nekih startera otvorile vrata da uđe među 11 najboljih. Šansu je sada sjajno… »
Pioli ima puno poverenje u Jovića: ''i dalje mislim da može da bude veliki igrač za Milan''

Pioli ima puno poverenje u Jovića: ''i dalje mislim da može da bude veliki igrač za Milan''

Večernje novosti 03.12.2023
Trener fudbalera Milana Stefano Pioli rekao je, posle prvog gola Luke Jovića za "rosonere" u pobedi nad Frozinoneom (3:1), da i dalje misli da srpski napadač poseduje veliki kvalitet. FOTO: AP Jović je postigao gol i upisao asistenciju i bio… »
Jovića prozivali, najbolji igrač Milana odmah reagovao! Pročitao izjavu novinara, pa se oglasio zbog Srbina

Jovića prozivali, najbolji igrač Milana odmah reagovao! Pročitao izjavu novinara, pa se oglasio zbog Srbina

Mondo 03.12.2023
Luka Jović upisao je gol i asistenciju u pobedi Milana, a Rafael Leao stao je u odbranu Srbina zbog ranijih kritika. Luka Jović upisao je gol i asistenciju u pobedi Milana, a Rafael Leao stao je u odbranu Srbina zbog ranijih kritika. Luka Jović dao je… »
Zna i ume Luka Jović: Srpski napadač postigao gol za Milan, a onda i asistirao (VIDEO)

Zna i ume Luka Jović: Srpski napadač postigao gol za Milan, a onda i asistirao (VIDEO)

Večernje novosti 02.12.2023
ČESTO je Luka Jović znao da bude meta kritika u Italiji, ali sada je zaslužio pohvale zbog prvog gola koji je postigao u dresu Milana. FOTO: AP Srpski reprezentativac je u 43. minutu zatresao mrežu rivala. On je natrčao jednu odbijenu loptu i volejem… »

Vesti dana »