Повезане вести
Аеродром у Минхену поново отворен након обилних снежних падавина, али је отказано 560 летова
Радио 021 03.12.2023
На аеродрому у Минхену јутрос је обновљен ваздушни саобраћај, али у знатно смањеном обиму. Због обилних снежних падавинА које су јуче погодиле југ Немачке, на минхенском аеродрому су све до јутрос били обустављени летови, а… »
Аеродром у Минхену поново ради уз ограничења, отказано 560 летова
Еуроневс 03.12.2023
На аеродрому у Минхену јутрос је обновљен ваздушни саобраћај, али у знатно смањеном обиму. Због обилних снежних падавине које су јуче погодиле југ Немачке, на минхенском аеродрому су све до јутрос били обустављени летови, а… »
Снажно невреме захватило Минхен, али је део летова обновљен: Аеродром опет "у погону"
Телеграф 03.12.2023
Аеродром у Минхену је поново отворен у јутарњим часовима, али од 880 планираних летова отказано је око 560. Јуче, 2. децембра, Минхенски аеродром је отказао више од 100 летова због снежног невремена, али је већ данас обновљен… »
Вести дана »
Прекид ватре између Израела и Либана продужен за три недеље: Трамп
BBC News пре 43 минутајош 47 повезаних
Ниже акцизе на гориво остају до 8. маја – Влада продужила уредбу
Нова економија пре 1 сатјош 20 повезаних
Ројтерс: Интерни мејл Пентагона наводи могућу опцију о суспендовању Шпаније из НАТО
Бета пре 1 сатјош 19 повезаних
Механизам у Хагу: Одлука о Младићу на основу посебних околности случаја и у складу с правним оквиром
Радио сто плус пре 38 минутајош 17 повезаних
Гашић: „Војска Србије је спремна за увођење обавезног војног рока“
Сербиан Невс Медиа пре 1 сатјош 16 повезаних



