Povezane vesti

Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Politika 03.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas odgovorio je na navode predsednika SDS-a Borisa Tadića, koji je izjavio da nije deo izborne liste „Srbija protiv nasilja“ zbog Đilasa, te da je pregovarački proces o koaliciji otišao u ćorsokak… »
Đilas poručio Tadiću da nije njegov protivnik, lider SDS-a odgovara da reakcija nije iskrena

Đilas poručio Tadiću da nije njegov protivnik, lider SDS-a odgovara da reakcija nije iskrena

N1 Info 03.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas poručio je predsedniku SDS-a Borisu Tadiću, koji je prethodno rekao da zbog njega nije deo izborne liste "Srbija protiv nasilja", da nije Tadićev politički protivnik već Vučićev i njegovog režima… »
Tadić: Licemerno da Đilas želi sreću SDS-u na izborima, a vređa njene članove

Tadić: Licemerno da Đilas želi sreću SDS-u na izborima, a vređa njene članove

Novi magazin 03.12.2023
Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić ocenio je večeras da je licemerno što je predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas poželeo sreću na izborima listi njegove koalicije, dok u istovremeno govori da u SDS "nije ostao… »
Đilas: Tadić nije moj politički protivnik, želim da njegova lista pređe cenzus

Đilas: Tadić nije moj politički protivnik, želim da njegova lista pređe cenzus

Novi magazin 03.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić nije njegov politički protivnik, već da su to predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegov režim, kao i da želi da… »
Nova: Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Nova: Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Alo 03.12.2023
Lider SSP Dragan Đilas, oko koga je okupljena koalicija "Srbija protiv nasilja" reagovao je na izjave predsednika Socijaldemokrata Borisa Tadića. Podsećamo, Tadić je otkrio da nije deo izborne liste "Srbija protiv nasilja" upravo zbog Đilasa. On… »
Đilas odgovorio Tadiću: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Đilas odgovorio Tadiću: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Večernje novosti 03.12.2023
PREDSEDNIK Stranke slobode i pravde Dragan Đilas odgovorio je na navode predsednika SDS-a Borisa Tadića, koji je izjavio da nije deo izborne liste "Srbija protiv nasilja" zbog Đilasa, a da je pregovarački proces o koaliciji otišao u ćorsokak onog… »
Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Đilas odgovorio na Tadićeve optužbe: Znao sam jednog čoveka, ako ga neko sretne neka mu kaže da se ne bavim njime

Nova 03.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas odgovorio je na navode predsednika SDS-a Borisa Tadića, koji je izjavio da nije deo izborne liste "Srbija protiv nasilja" zbog Đilasa, te da je pregovarački proces o koaliciji otišao u ćorsokak onog… »
Tadić: Đilas je uticajem u medijima i finansijskom snagom sprečio veliku koaliciju

Tadić: Đilas je uticajem u medijima i finansijskom snagom sprečio veliku koaliciju

Politika 03.12.2023
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić optužio je lidera liste "Srbija protiv nasilja" Dragana Đilasa da je putem određenih medija i finansijskih sredstava sprečio već dogovorenu koaliciju. - Ja sam razgovarao sa svima osim sa Đilasom o… »
Tadić "ogolio" Đilasa: Novcem razbio dogovorenu koaliciju

Tadić "ogolio" Đilasa: Novcem razbio dogovorenu koaliciju

Pravda 03.12.2023
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić optužio je lidera liste "Srbija protiv nasilja" Dragana Đilasa da je putem određenih medija i finansijskih sredstava sprečio već dogovorenu koaliciju. - Ja sam razgovarao sa svima osim sa Đilasom o… »
Boris Tadić: Đilas je svojim medijima i finansijama rasturio dogovorenu koaliciju! (video)

Boris Tadić: Đilas je svojim medijima i finansijama rasturio dogovorenu koaliciju! (video)

Alo 03.12.2023
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić govorio je formiranju jedne kolalicije na predstojećim izborima 17. decembra. Tadić: Ja sam razgovarao sa svima osim sa Đilasom o formiranju jedne koalicije i nažalost ti razgovori su otišli u… »
Tadić: Đilas je svojim medijima i finansijama rasturio dogovorenu koaliciju (video)

Tadić: Đilas je svojim medijima i finansijama rasturio dogovorenu koaliciju (video)

Večernje novosti 03.12.2023
BORIS Tadić, predsednik SDS-a, izjavio je kako je Dragan Đilas rasturio dogovorenu koaliciju, uticajem "u određenim medijima i finansijskom snagom". Foto: Printskrin Tadić: Ja sam razgovarao sa svima osim sa Đilasom o formiranju jedne koalicije i… »

Vesti dana »