Povezane vesti

Muškaraca nema ni na mapi! Milica priželjkuje ovakvog partnera - Progovorila i o poklonu koji će morati da otplaćuje!

Muškaraca nema ni na mapi! Milica priželjkuje ovakvog partnera - Progovorila i o poklonu koji će morati da otplaćuje!

Mondo 03.12.2023
Milica Pavlović poručila je da smatra da je ovo godina žena, ali i otkrila kakvog partnera priželjkuje. Milica Pavlović poručila je da smatra da je ovo godina žena, ali i otkrila kakvog partnera priželjkuje. Pevačica Aleksandra Prijović… »
"Takav bi mi prijao" Milica Pavlović otkrila kakvog muškarca priželjkuje, pa se osvrnula na koncert Aleksandre Prijović u…

"Takav bi mi prijao" Milica Pavlović otkrila kakvog muškarca priželjkuje, pa se osvrnula na koncert Aleksandre Prijović u…

Kurir 03.12.2023
Milica Pavlović uspela je da pronađe slobodno vreme u jeku priprema za svoj koncert zakazan za 23. decembar u beogradskoj Areni i da zablista na snimanju večerašnje epizode popularnog muzičkog takmičenja „Nikad nije kasno“. Milica je u razgovoru… »
"Takav neki bi mi prijao": Milica Pavlović progovorila o partneru i iznela uslove koje mora da ispuni, raspisala konkurs

"Takav neki bi mi prijao": Milica Pavlović progovorila o partneru i iznela uslove koje mora da ispuni, raspisala konkurs

Blic 03.12.2023
Milica je otkrila kakav emotivni prtner bi joj odgovarao, a objasnila je i koliko pažnje pridaje ovom takmičenju starijih pevača, priznavši zašto je unela toliko vedrine u Grandov studio. - I Žiki sam rekla kako se uvek potrudim kada je njegova… »

Vesti dana »