Povezane vesti

"Ja sam na njegovoj strani, rekao je istinu" Kličko podržao Zalužnog: Ljudi vide ko je efikasan, a ko nije

"Ja sam na njegovoj strani, rekao je istinu" Kličko podržao Zalužnog: Ljudi vide ko je efikasan, a ko nije

Alo 03.12.2023
Glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine Valerij Zalužni je u svom članku za The Economist „rekao istinu“ o zastoju na frontu. Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko je ovo izvestio švajcarskom izdanju 20 Minuten. "Rekao je istinu. Ponekad ljudi… »
Gradonačelnik Kijeva oštro napao Zelenskog "Kada završi rat, odgovaraćeš"

Gradonačelnik Kijeva oštro napao Zelenskog "Kada završi rat, odgovaraćeš"

Alo 03.12.2023
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko napao je ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog u intervjuu za švajcarski list, što je izazvalo veliku pažnju u Rusiji i Ukrajini. - Ljudi se pitaju zašto se nismo bolje pripremili za ovaj rat, zašto je… »
Kličko: Zelenski će platiti za svoje greške

Kličko: Zelenski će platiti za svoje greške

Sputnik 03.12.2023
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski platiti za svoje greške. On je u intervjuu za švajcarski portal „20 minuten“ rekao da se ne čudi padu popularnosti Zelenskog. „Ljudi vide ko je efikasan… »
Kličko se opredelio na čiju će stranu: Zelenski ili Zalužni?

Kličko se opredelio na čiju će stranu: Zelenski ili Zalužni?

Pravda 03.12.2023
Zalužni je rekao istinu o zastoju na frontu u svom članku za Ekonomist, izjavio je gradonačelnik Kijeva Kličko izneo švajcarskom izdanju 20 Minuten. „Rekao je istinu. Ponekad ljudi ne žele da čuju istinu. Ali na kraju, on je odgovoran. Objasnio… »

Vesti dana »