Povezane vesti

Veliki Požar na okretnici tramvaja u Bulevaru! Gori nehigijensko naselje, čuju se jauci i vrištanje! (video)

Veliki Požar na okretnici tramvaja u Bulevaru! Gori nehigijensko naselje, čuju se jauci i vrištanje! (video)

Kurir 04.12.2023
Veliki požar planuo je večeras oko 12.40 časova u Bulevaru kralja Aleksandra kod okretnice tramvaja, saznaje Kurir. Prema prvim informacijama vatra je zahvatila nehigijensko naselje i brzo se rasplamsala. Na lice mesta došao je veliki broj vatrogasaca… »
Auto buktinja na Banjici: Vatrena stihija zahvatila vozilo - dim kulja na sve strane (VIDEO)

Auto buktinja na Banjici: Vatrena stihija zahvatila vozilo - dim kulja na sve strane (VIDEO)

Večernje novosti 04.12.2023
U BLIZINI Tržnog centra "Banjica" rano jutros izgoreo je automobil. Foto: Instagram/ moj_beo_grad_ Za sada nije poznato kako je došlo do požara. Čula se jaka eksplozija. Na snimcima koji su se pojavili na Instagram stranici moj_beo_grad_, vidi se auto… »
Eksplodirao automobil na Banjici: Vatra ga progutala, dim kulja na sve strane (video)

Eksplodirao automobil na Banjici: Vatra ga progutala, dim kulja na sve strane (video)

Blic 04.12.2023
Rano jutros zapalio se automobil u blizini Tržnog centra "Banjica", a morali su da intervenišu i vatrogasci! Kako je objavljeno na Instagram stranici moj_beo_grad_ automobil je eksplodirao u blizini TC Banjica, a prema rečima svedoka, čula se jaka… »
Gori automobil na Banjici: Vatra ga progutala, dim kulja na sve strane

Gori automobil na Banjici: Vatra ga progutala, dim kulja na sve strane

Telegraf 04.12.2023
Nema informacije da ima povređenih ljudi. U blizini Tržnog centra "Banjica" rano jutros izgoreo je automobil. Kako "Telegraf.rs" saznaje, "pežo" se zapalio tokom vožnje u Bulevaru oslobođenja. Prema rečima svedoka, čula se jaka eksplozija. Kako… »
Veliki požar u centru Beograda: Gori naselje kod tramvajske okretnice (video)

Veliki požar u centru Beograda: Gori naselje kod tramvajske okretnice (video)

Blic 04.12.2023
Večeras oko 12.40 časova došlo je do požara u Bulevaru kralja Aleksandra, kod okretnice tramvaja. Buktinja se proširila po naselju kod okretnice. Na lice mesta došle su ekipe vatrogasaca i Hitne pomoći, ali trenutno stanje učesnika, kao ni uzrok… »

Vesti dana »