Povezane vesti

Ekskluzivno za Kurir: Živa sam, nemam prava da mi ne bude dobro Nastavnica: Pogodio prvo mene, verovatno da me ukloni s puta

Ekskluzivno za Kurir: Živa sam, nemam prava da mi ne bude dobro Nastavnica: Pogodio prvo mene, verovatno da me ukloni s puta

Kurir 04.12.2023
Boli me pomisao da nisam uspela da sačuvam tu decu, a svesna sam da nije bilo moguće!, kaže nastavnica istorije, ranjena u "Ribnikaru" prvi put posle sedam meseci od masakra u kome je ubijeno devetoro dece, radnik obezbeđenja i ranjeno petoro đaka… »
Prvi put posle masakra u "Ribnikaru" - ispovest ranjene nastavnice: "Sećam se uplašenog pogleda učenice, više nije živa"

Prvi put posle masakra u "Ribnikaru" - ispovest ranjene nastavnice: "Sećam se uplašenog pogleda učenice, više nije živa"

Mondo 04.12.2023
Prvi put posle masakra u beogradskoj OŠ 'Vladislav Ribnikar' oglasila se nastavnica koju je dečak ranio čim je ušao u učionicu. Prvi put posle masakra u beogradskoj OŠ 'Vladislav Ribnikar' oglasila se nastavnica koju je dečak ranio čim je ušao u… »
Nastavnica iz "Ribnikara" više neće predavati istoriju 7/2: Nemam prava da kažem da mi nije dobro, jer tu sam

Nastavnica iz "Ribnikara" više neće predavati istoriju 7/2: Nemam prava da kažem da mi nije dobro, jer tu sam

Telegraf 04.12.2023
Grize me što u tom trenutku nisam shvatila da je situacija ozbiljna, kaže Tatjana Stevanović (52). "Ne mislim da sam heroj, to što sam preživela ne čini me herojem. Ja sam samo imala sreće da preživim, a na žalost, mnogi je nisu imali. To nije… »

Vesti dana »