Povezane vesti
Tukao ženu tiganjem i rukama, zabranjeno mu da joj prilazi
Politika 04.12.2023
Na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, Treći osnovni sud u Beogradu doneo je rešenje kojim se I. D. (23) produžava mera zabrane kontaktiranja i prilaženja emotivnoj partnerki A.S. koju je, kako se sumnja, 2. decembra udarao rukama i… »
Ženu hteo da udavi pred troje dece u stanu u Beogradu: Policija zatekla polomljene stvari, a nasilnika pijanog
Telegraf 04.12.2023
Osumnjičenom za nasilje u porodici određen je pritvor do 48 sati. Beogradska policija uhapsila Z.R. (40) pod sumnjom da je pijan lomio stvari po stanu, tukao suprugu i na kraju pokušao da je udavi naočigled troje male dece, saznaje "Telegraf.rs". Jezivo… »
Tiganjem tukao ženu u stanu u Zemunu: Jezivo porodično nasilje
Telegraf 04.12.2023
Osumnjičenom za nasilje izrečene su mere zabrane prilaska i komunikacije sa žrtvom. Policija u Zemunu uhapsila je D.I. (23) zbog nasilja u porodici. Kako "Telegraf.rs" saznaje, on je nakon svađe prvo rukama, a zatim i tiganjem tukao svoju suprugu… »
Vesti dana »
Hitno se oglasila ambasada Srbije u Švajcarskoj: Objavili ključne informacije za pomoć nakon tragedije sa 40 mrtvih
Mondo pre 24 satajoš 66 povezanih
Obradović spremio ekipu za Efes: „Znamo odakle nam preti najveća opasnost“!
Hot sport pre 1 satjoš 30 povezanih
(Foto, video) Strahuje se da ima na desetine mrtvih! Stravični prizori iz ekskluzivnog zimovališta u Švajcarskoj: Eksplozija u podrumu bara, a onda je krenuo horor
Blic pre 24 satajoš 90 povezanih
Studenti u Nišu obeležili 14 meseci od novosadske tragedije
Medijska kutija pre 6 satijoš 30 povezanih
Kako Vučić manipuliše najstarijim građanima: Povećanja nisu "istorijska", rast cena poništiće rast penzija
N1 Info pre 4 satijoš 35 povezanih


