Povezane vesti

Dušica otišla na odmor u vrnjačku banju pa završila u hitnoj! "Lice mi se nadulo i potpuno deformisalo!"

Dušica otišla na odmor u vrnjačku banju pa završila u hitnoj! "Lice mi se nadulo i potpuno deformisalo!"

Mondo 04.12.2023
Mini odmor za voditeljku Dušicu Jakovljević pretvorio se u pravi pakao! Mini odmor za voditeljku Dušicu Jakovljević pretvorio se u pravi pakao! Mini odmor u Vrnačkoj Banji pretvorio se u pakao za voditeljku Dušicu Jakovljević. Zbog deformisanog… »
Dušica Jakovljević završila u hitnoj u Vrnjačkoj banji "Lice mi se nadulo i deformisalo..."

Dušica Jakovljević završila u hitnoj u Vrnjačkoj banji "Lice mi se nadulo i deformisalo..."

Kurir 04.12.2023
Mini odmor u Vrnačkoj banji pretvorio se u pakao za voditeljku Dušicu Jakovljević. Zbog deformisanog lica završila je u hitnoj pomoći. - Popila sam tabletu kako bih raširila disajne organe u nosu i dobila sam sdtrahovitu alergološku reakciju. Lice… »
"Lice mi se nadulo i potpuno deformisalo": Dušica Jakovljević završila u Hitnoj - evo šta se desilo

"Lice mi se nadulo i potpuno deformisalo": Dušica Jakovljević završila u Hitnoj - evo šta se desilo

Blic 04.12.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević nedavno je boravila u Vrnjačkoj Banji, a kako prenose domaći mediji, ona je tada završila u Hitnoj. Naime, kako je voditeljka istakla, ona je popila tabletu zbog koje je dobila alergijsku reakciju. - Popila sam tabletu… »

Vesti dana »