Povezane vesti

"Pričam sa tobom svaki dan i pitam se zašto mi to uradi" Reči majke Aleksandra Kodića kidaju dušu, otac Mirko nem od bola

"Pričam sa tobom svaki dan i pitam se zašto mi to uradi" Reči majke Aleksandra Kodića kidaju dušu, otac Mirko nem od bola

Kurir 04.12.2023
Sin čuvenog harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar Kodić preminuo je u snu 28. oktobra. Njegova porodica će u sredu obeležiti 40 dana od smrti kada će posetiti njegovu večnu kuću gde će biti održan pomen. Aleksandrovi roditelji dali su čitulju… »
"Pričam s tobom svaki dan i pitam se zašto mi to uradi?!" Potresna čitulja majke Aleksandra Kodića tera suze na oči!

"Pričam s tobom svaki dan i pitam se zašto mi to uradi?!" Potresna čitulja majke Aleksandra Kodića tera suze na oči!

Mondo 04.12.2023
Aleksandar Kodić, sin Mirka Kodića, preminuo je iznenada 28. oktobra u 33. godini, a u sredu će biti održan četrdesetodnevni pomen. Aleksandar Kodić, sin Mirka Kodića, preminuo je iznenada 28. oktobra u 33. godini, a u sredu će biti održan… »
Emotivna čitulja za Aleksandra, sina Mirka Kodića!

Emotivna čitulja za Aleksandra, sina Mirka Kodića!

Svet plus 04.12.2023
Objavljena je emotivna čitulja za Aleksandra, sina Mirka Kodića, koji je nedavno preminuo, a otac i majka skrhani bolom pozivaju prijatelje i rodbinu na 40 dana. Sin poznatog harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandar Kodić, iznenada je preminuo 28… »
"Ne prihvatam da te nema, pričam sa tobom svaki dan..." Majka Aleksandra Kodića nema od bola i tuge, osvanula potresna…

"Ne prihvatam da te nema, pričam sa tobom svaki dan..." Majka Aleksandra Kodića nema od bola i tuge, osvanula potresna…

Blic 04.12.2023
Naslednik harmonikaša Mirka Kodića, Aleksandra Kodić, preminuo je iznenada 28. oktobra. U sredu će biti održan pomen povodom 40 dana od smrti Aleksandra Kodića, a u novinama je danas osvanula čitulja njegove majke koja je mnogima naterala suze na… »

Vesti dana »