Povezane vesti
Izabrana firma za uređenje trotoara na magistrali
Radio sto plus 04.12.2023
Njihova ponuda od 4,4 miliona dinara bez, odnosno, skoro 5,3 miliona dinara sa porezom na dodatu vrednost je bila povoljnija od “Ukrasove” koji je za izvođenje radova tražio 4,5 miliona dinara bez poreza, uz obavezivanje da će posao završiti 10 dana… »
Za izgradnju zgrade za socijalno stanovanje 66 miliona dinara
Radio sto plus 04.12.2023
Ponuda te kompanije od 66,2 miliona dinara sa porezom na dodatu vrednost bila je povoljnija od konkurencije – novopazarske “Delić izgradnje” koja je za izvođenje posla tražila 69 miliona dinara i firme “Kej” iz Kraljeva čija je ponuda iznosila 89,5… »
Vesti dana »
Mrdić: U Specijalno tužilaštvo ubuduće će da se upućuju stručni kadrovi
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
Pevač je radio kao pica majstor, a onda mu se dogodila filmska scena u fast fudu dok je pevušio, prišao mu je čovek i rekao: "Ja sam producent talent šoua..."
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Umrla glumica i pevačica Senka Veletanlić. Sin saopštio tužne vesti: "Nakon teške bolesti, otišla je tiho"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
"Pevaćemo Tompsonovu pesmu još glasnije!" Iz vrha vlasti Hrvatske opet stižu šokantne poruke
Blic pre 2 satajoš 1 povezana


