Povezane vesti

Bregina bivša razvezala jezik! Isplivali svi detalji tajne veze: Prevario me je, a onda... (FOTO)

Bregina bivša razvezala jezik! Isplivali svi detalji tajne veze: Prevario me je, a onda... (FOTO)

Story 04.12.2023
Sve što joj je bilo na duši bivša devojka Gorana Bregovića ispričala je za javnost. Naime, manekenka Ljiljana Tica, jedna od najlepših Beograđanki osamdesetih godina, prisetila se zabavljanja sa čuvenim kantautorom, ali i velike boli koju joj je… »
Brega me je prevario! Srpska manekenka o burnoj vezi s muzičarem, rodila sina u 46. godini: Rekli su da nisam normalna!

Brega me je prevario! Srpska manekenka o burnoj vezi s muzičarem, rodila sina u 46. godini: Rekli su da nisam normalna!

Mondo 04.12.2023
Ljiljana Tica važila je za jednu od najlepših Beograđanki, a bila je u vezi i sa čuvenim Goranom Bregovićem Bregom. Ljiljana Tica važila je za jednu od najlepših Beograđanki, a bila je u vezi i sa čuvenim Goranom Bregovićem Bregom. Srpska… »
"Prevario me je i raskinuli smo": Najlepša žena bivše Jugoslavije o vezi sa Bregom, rodila je sina u 45. godini i danas je u…

"Prevario me je i raskinuli smo": Najlepša žena bivše Jugoslavije o vezi sa Bregom, rodila je sina u 45. godini i danas je u…

Blic 04.12.2023
Srpska manekenka Liliana Tica (65) bila je jedna od najlepših Beograđanki. Njeno srce zauvek je zarobio suprug, koji je poreklom Nemac, Herman Beč sa kojim ima sina Lenarda Vladimira, kojeg je dobila u 45. godini života. Ljiljana se za domaće medije… »

Vesti dana »