Povezane vesti
"Gade! Uzimaju nam svetinje, narod pati, a ti se šlihtaš" Andreana brani Selmu nakon albanskog orla, Tamara je urnisala!
Mondo 04.12.2023
Tamara Đurić žestoko je udarila na Andreanu Čekić koja je stala u odbranu koleginice koja je na nastupu pokazala albanskog orla. Tamara Đurić žestoko je udarila na Andreanu Čekić koja je stala u odbranu koleginice koja je na nastupu pokazala albanskog… »
"Mnogo si glupa, bolje ćuti..." Tamara Đurić urnisala Adreanu Čekić nakon što je branila Selmu, pa se dotakla svetinja
Kurir 04.12.2023
Selma Bajrami našla se u jeku skandala nakon što je procurio snimak na kome pokazuje dvoglavog orla, simbol "Velike Albanije". Ovaj skandalozni potez izazvao je negativne reakcije domaće javnosti, a atraktivna starleta Tamara Đurić oštro je osudila ovaj… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 5 satijoš 1 povezana


