Povezane vesti
Demostat: Misija Evropskog parlamenta stiže 14. decembra u Srbiju
Nova 04.12.2023
Misija Evropskog parlamenta, koja će posmatrati predstojeće izbore u Srbiji, stići će u Beograd 14. decembra, a među njenim članovima su i izvestioci za Srbiju i Kosovo, Vladimir Bilčik i Viola fon Kramon, objavio je Demostat. Uz Bilčika, slovačkog… »
Posmatrači Evropskog parlamenta stižu 14. decembra, među njima Bilčik i Fon Kramon
Radio 021 04.12.2023
Misija Evropskog parlamenta koja će posmatrati izbore u Srbiji dolazi u Beograd 14. decembra, a u njoj su i izvestioci za Srbiju i Kosovo, Vladimir Bilčik i Viola fon Kramon. Uz Bilčika, slovačkog evroposlanika iz Evropske narodne partije, i Fon Kramon… »
Vesti dana »

Novi Sad: Protest pred Filozofskim fakultetom, studenti saopštili zahteve
Vreme pre 1 satjoš 35 povezanih

Evrobasket: Crna Gora izdržala poluvreme protiv Nemačke, Portugal napravio prvo iznenađenje
BBC News pre 21 minutajoš 57 povezanih

Protesti u Srbiji: Kordon policije ispred Filozofskog u Novom Sadu, studenti i građani se okupljaju
NIN pre 2 satajoš 35 povezanih

Tramp želi da potkupi Putina? Otkriveno šta je Amerika ponudila Rusiji za prekid rata u Ukrajini: "Hteli su da objave udarnu vest odmah nakon Aljaske"
Blic pre 26 minutajoš 30 povezanih

Bodrožić: Nadam se da BC partners, posle otkrića o planu za slabljenje N1, neće hteti pokvarene dilove sa režimom u Srbiji
N1 Info pre 25 minutajoš 22 povezane