Povezane vesti

Sumrak profesije u borbi protiv predsednika Vučića (video)

Sumrak profesije u borbi protiv predsednika Vučića (video)

Politika 05.12.2023
Mediji u vlasništvu Junajted grupe Dragana Šolaka objavili su 4. decembra, samo u jednom danu, 24 teksta sa tagom "Aleksandar Vučić". Svi ovi tekstovi, plasirani na medijima N1, Nova S i Danas prikazuju predsednika Srbije Aleksandra Vučića izrazito… »
Sramna šolakova kampanja protiv Vučića nije viđena do sada: Stoprocentni medijski teror nad jednim čovekom (video)

Sramna šolakova kampanja protiv Vučića nije viđena do sada: Stoprocentni medijski teror nad jednim čovekom (video)

Večernje novosti 05.12.2023
U ponedeljak, 4. decembra 2023. godine, tri portala Dragana Šolaka objavila su 24 teksta sa tagom "Aleksandar Vučić". Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić/Printskrin Svi tekstovi prikazuju Vučića izrazito negativno. Svih 24, sve do jednog. Vređaju ga… »
Vučić: Zahvalio sam Rosohi na posvećenom radu i poštovanju suvereniteta Srbije

Vučić: Zahvalio sam Rosohi na posvećenom radu i poštovanju suvereniteta Srbije

Euronews 05.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u u oproštajnu posetu ambasadora Slovačke u Beogradu Fedora Rosohu i zahvalio na posvećenom radu i doslednom i principijalnom stavu na poštovanju suvereniteta Srbije i putu ka EU. "Zahvalio sam ambasadoru… »
Hvala na poštovanju suvereniteta i teritorijalnog integriteta: Predsednik Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora…

Hvala na poštovanju suvereniteta i teritorijalnog integriteta: Predsednik Vučić primio u oproštajnu posetu ambasadora…

Kurir 05.12.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je u oproštajnu posetu ambasadora Slovačke Republike Fedora Rosohu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Zahvalio sam ambasadoru Rosohi na posvećenom… »
Vučić: Zahvalio sam Rosohi na posvećenom radu i poštovanju suvereniteta Srbije

Vučić: Zahvalio sam Rosohi na posvećenom radu i poštovanju suvereniteta Srbije

RTV 05.12.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u u oproštajnu posetu ambasadora Slovačke u Beogradu Fedora Rosohu i zahvalio na posvećenom radu i doslednom i principijalnom stavu na poštovanju suvereniteta Srbije i putu ka EU. "Zahvalio sam… »
Dva sastanka: Vučić danas sa predsednikom italijanske regije Lombardija i sa ambasadorom Slovačke

Dva sastanka: Vučić danas sa predsednikom italijanske regije Lombardija i sa ambasadorom Slovačke

Blic 05.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić imaće danas prepodne dva sastanka sa stranim zvaničnicima. Prvo će se u 10 sati razgovarati sa predsednikom italijanske regije Lombardija Atiliom Fontanom u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila… »
Marinika, jel ti TO O Đilasu NEŠTO? Tepić se raspričala o korupciji, nasilju, siromaštvu, a ovo je prava istina

Marinika, jel ti TO O Đilasu NEŠTO? Tepić se raspričala o korupciji, nasilju, siromaštvu, a ovo je prava istina

Alo 05.12.2023
Desna ruka Dragana Đilasa, Marinika Tepić, rekla je da su "glavni alati vladanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića siromašenje naroda, korupcija i nasilje." Čini se da je Marinika nešto pomešala, jer ovo zvuči kao CV Dragana Đilasa. - Prema… »
Je L' TO ONA NEŠTO NA ĐILASOV RAČUN?! Marinika o korupciji, siromašenju naroda i nasilju (video)

Je L' TO ONA NEŠTO NA ĐILASOV RAČUN?! Marinika o korupciji, siromašenju naroda i nasilju (video)

Večernje novosti 05.12.2023
MARINIKA Tepić iznela je kritike na račun predsednika Aleksandra Vučića, očigledno zaboravljajući da upravo ono što zamera Vučiću, deo je biografije njenog bliskog saradnika Dragana Đilasa. Foto: Printskrin "Glavni alati vladanja Aleksandra… »

Vesti dana »