Povezane vesti

"Ne idite u Zvezdu i Partizan!" Nemanja Matić grmi, a njegova poruka mladim igračima odjeknula Srbijom

"Ne idite u Zvezdu i Partizan!" Nemanja Matić grmi, a njegova poruka mladim igračima odjeknula Srbijom

Večernje novosti 05.12.2023
Nekadašnji reprezentativac Srbije i vezista Rena Nemanja Matić veruje da je za mlade fudbalere loš korak potpis za Crvenu zvezdu i Partizan, a sve to kazuje poučen svojim primerom. foto: EPA "Nemoj da ideš u Zvezdu i Partizan. Mislim da sam gubio… »
Savet Nemanje Matića mlađim naraštajima: "Ne idite u Zvezdu i Partizan"

Savet Nemanje Matića mlađim naraštajima: "Ne idite u Zvezdu i Partizan"

Sportske.net 05.12.2023
Nekadašnji reprezentativac Srbije i vezista Rena Nemanja Matić veruje da je za mlade fudbalere loš korak potpis za Crvenu zvezdu i Partizan, a sve to kazuje poučen svojim primerom. Matić nije neko koga je srpski fudbal plasirao na evropsku mapu… »
Deco, nemojte u Zvezdu i Partizan! Nemanja Matić: "Sve su me učili kontra, pa oterali!"

Deco, nemojte u Zvezdu i Partizan! Nemanja Matić: "Sve su me učili kontra, pa oterali!"

Mondo 05.12.2023
bivši reprezentativac Srbije ispričao da mladi fudbaleri ne treba da idu u Zvezdu i Partizan. bivši reprezentativac Srbije ispričao da mladi fudbaleri ne treba da idu u Zvezdu i Partizan. Jedan od najboljih srpskih fudbalera današnjice - centralni… »

Vesti dana »