Povezane vesti

Marija Šerifović radila DNK analizu da sazna istinu! Ovo su joj otkrili nalazi, saznala i s čim ima problem: Krenula sam da…

Marija Šerifović radila DNK analizu da sazna istinu! Ovo su joj otkrili nalazi, saznala i s čim ima problem: Krenula sam da…

Kurir 05.12.2023
Pevačica Marija Šerifović ispričala je jednom prilikom kako je imala veliku želju da sazna sve o svojim korenima, zbog čega je i uradila jedno DNK istraživanje. - Šerifovići su bili ozbiljni bogataši u Vranju i krenula sam da kopam i da vidim ko… »
"Radila sam DNK test" - Marija Šerifović dugo je želela da sazna istinu! Otkrila rezultate i nešto što nije očekivala!

"Radila sam DNK test" - Marija Šerifović dugo je želela da sazna istinu! Otkrila rezultate i nešto što nije očekivala!

Mondo 05.12.2023
Marija Šerifović jednom prilikom je otkrila da je radila DNK test, kao i kakve je rezultate dobila. Marija Šerifović jednom prilikom je otkrila da je radila DNK test, kao i kakve je rezultate dobila. Marija Šerifović koja je nedavno otkrila kako je… »
"Uradila sam DNK test": Mariju Šerifović je dugo ovo proganjalo, pevačica želela da sazna istinu: "Tako sam i otkrila da…

"Uradila sam DNK test": Mariju Šerifović je dugo ovo proganjalo, pevačica želela da sazna istinu: "Tako sam i otkrila da…

Blic 05.12.2023
Pevačica Marija Šerifović veoma je znatiželjna, što je i pokazala više puta, a jednom prilikom iznenadila je sve kada je otkrila šta je uradila kako bi saznala sve o svom poreklu. Naime, ona je prošle godine ispričala kako je imala veliku želju… »

Vesti dana »