Povezane vesti

Predsednik Torina: Besan sam zbog laži o sukobu Radonjića s trenerom, nije igrao zato što je povređen

Predsednik Torina: Besan sam zbog laži o sukobu Radonjića s trenerom, nije igrao zato što je povređen

Danas 05.12.2023
Da vihorno krilo Nemanja Radonjić u Torinu nije u prvom planu hrvatskog trenera Ivana Jurića vidi se iz aviona. Čim, međutim, nije bio ni na klupi za poslednju utakmicu 14. kola italijanskog fudbalskog prvenstva, u kojoj su „bikovi“ kod kuće… »
Bura zbog Radonjića! Hrvat ga izbacio iz tima, a direktor udario kontru: Znali da se potuku, sad ratuju oko Srbina!

Bura zbog Radonjića! Hrvat ga izbacio iz tima, a direktor udario kontru: Znali da se potuku, sad ratuju oko Srbina!

Mondo 05.12.2023
Ne slažu se u Torinu oko situacije sa Nemanjom Radonjićem. Ne slažu se u Torinu oko situacije sa Nemanjom Radonjićem. Srpski fudbaler Nemanja Radonjić sklonjen je iz prvog tima Torina zbog nedovoljnog zalaganja na treninzima tako da ga nije bilo ni u… »
Hrvat precrtao Radonjića! "Ne mogu ja da napravim fudbalera od njega", pa još gore! Srbin može da pakuje kofere

Hrvat precrtao Radonjića! "Ne mogu ja da napravim fudbalera od njega", pa još gore! Srbin može da pakuje kofere

Mondo 05.12.2023
Nemanja Radonjić može da računa da je bivši fudbaler Torina, Ivanu Juriću je prekipelo. Nemanja Radonjić može da računa da je bivši fudbaler Torina, Ivanu Juriću je prekipelo. Torino je prethodne večeri pobedio Atalantu 3:0 (1:0) u meču 14… »

Vesti dana »