Povezane vesti
Šapić: Nisam želeo da koristim tragediju u Ribnikaru, gade mi se te zloupotrebe
Telegraf 05.12.2023
Izjavio sam saučešće, ćutao sam sedam dana, napadali su me sa svih strana. Prvi na izbornoj listi „Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane” i kandidat za gradonačelnika Aleksandar Šapić ocenio je danas da je za godinu i po dana, koliko je bio na… »
Šapić: Ne mogu više da slušam bednike koji zloupotrebljavaju nesrećno stradalu decu
Danas 05.12.2023
Prvi na izbornoj listi „Aleksandar Vučić – Beograd ne sme da stane” i kandidat za gradonačelnika Aleksandar Šapić istakao je da deo opozicije na besraman način želi da iskoristi tragediju u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar”. Šapić je, u intervju… »
"Nisam želeo da koristim tragediju u ribnikaru, gade mi se zloupotrebe" Šapić: Sedeo satima u kući svakog od tih ljudi
Kurir 05.12.2023
Prvi na izbornoj listi „Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane” i kandidat za gradonačelnika Aleksandar Šapić ocenio je danas da je za godinu i po dana, koliko je bio na funkciji prvog čoveka prestonice dosta uradio, posebno na uvođenju reda, a… »
Vesti dana »
Kako je martovsko nasilje 2004. promenilo život i politiku na Kosovu
BBC News pre 25 minutajoš 34 povezane
BLISKOISTOČNI SUKOB: Ormuski moreuz test za NATO savez; Iran: Nastavljamo rat koji su hteli SAD i Izrael
RTV pre 1 satjoš 17 povezanih
Nastavlja sa dobrim partijama: Tristan Vukčević dvocifren u porazu od ‘Ratnika’!
Hot sport pre 1 satjoš 15 povezanih
Avganistan optužuje Pakistan za vazdušni napad: Poginulo najmanje 400 ljudi u bolnici u Kabulu
Nedeljnik pre 45 minutajoš 12 povezanih




