Povezane vesti
Aurelija Čaplin i najava festivala igre
Politika 05.12.2023
Unuka Čarlija Čaplina stigla u Beograd kako bi predstavila komad „Zvona i čini” koji će izvesti 22. marta u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Zanimljivi gosti sa svetske umetničke scene poslednjih godina uvek najavljuju novu ediciju Beogradskog… »
Unuka Čarlija Čaplina u Beogradu predstavila komad o kleptomanki
N1 Info 05.12.2023
Koreografkinja Aurelija Čaplin Tijere, unuka slavnog Čarlija Čaplina, predstavila je u Beogradu predstavu "Zvona i čini" koja je programu predstojećeg Beogradskog festivala igre. Aurelija Tijere u ovom komadu igra neizlečivu kleptomanku koja iznenada… »
Aurelija Tijere Čaplin, unuka Čarlija Čaplina na 21. BFI
Danas 05.12.2023
Glumica i igračica Aurelija Tijere Čaplin, unuka čuvenog filmskog glumca i reditelja Čarlija Čaplina, učestvovaće na 21. Beogradskom festivalu igre u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, gde će izvesti predstavu „Zvona i čini“, koju je osmislila i režirala… »
Vesti dana »
Evo ko su škaljarci ranjeni u Nikšiću, hapšeni zbog strahovite tuče: letele čaše, flaše, pa sevnuo i nož
Blic pre 30 minutajoš 2 povezane
Joca Amsterdam pušten na uslovnu slobodu Apelacioni sud uvažio žalbe branilaca, evo do kada može biti van zatvora
Blic pre 3 satajoš 1 povezana






