Povezane vesti

Oglasio se Brendonov otac: Bivši zadrugar nudi intimu na sajtu za odrasle, a njegov tata poručuje: "to je njegov život…

Oglasio se Brendonov otac: Bivši zadrugar nudi intimu na sajtu za odrasle, a njegov tata poručuje: "to je njegov život…

Blic 05.12.2023
Branislav Radonić Brendon opet je dospeo u žižu javnosti, nakon što je isplivao video na društvenoj mreži Instagram na kojoj nekadašnji zadrugar nudi intimno druženje, a sad je ovo prokomentarisao i njegov otac. Učesnik niza rijaliti programa… »
Oglasio se brendonov otac Nakon saznanja da mu se sin "nudi" na sajtu za odrasle! Evo kako je komentarisao "Milicu"

Oglasio se brendonov otac Nakon saznanja da mu se sin "nudi" na sajtu za odrasle! Evo kako je komentarisao "Milicu"

Kurir 05.12.2023
Branislav Radonjić Brendon ponovo je dospeo u žižu javnosti, nakon što je isplivao video na društvenoj mreži Instagram na kojoj bivši zadrugar nudi intimno druženje. Učesnik niza rijaliti programa, Branislav Radonjić Brendon, otvorio je profil… »
Bivši rijaliti učesnik nudi intimu preko sajta za odrasle! Maskirao se u izvesnu "Milicu" pa poručio: "Dolazak kod mene ..."

Bivši rijaliti učesnik nudi intimu preko sajta za odrasle! Maskirao se u izvesnu "Milicu" pa poručio: "Dolazak kod mene ..."

Kurir 05.12.2023
Bivši rijaliti učesnik Branisalv Radonjić poznatiji kao Brendon, osvanuo je na jednom sajtu za odrasle maskiran u ženu nudeći intimno druženje. Kontroverzni učesnik Pinkovog projekta neko vreme je bio odsutan iz medijskog života, a onda su… »
(Foto): Bivši zadrugar nudi intimu preko sajta za odrasle Maskirao se u ženu: "Dolazak kod mene na Novom Beogradu"

(Foto): Bivši zadrugar nudi intimu preko sajta za odrasle Maskirao se u ženu: "Dolazak kod mene na Novom Beogradu"

Blic 05.12.2023
Rijaliti zvezda Branislav Radonić Brendon odlučio je da se predstavi kao žena i konačno pokaže sve ono što je u njemu dugo ležalo, a plašio se da to o njemu ispliva u javnost. Kontroverzni učesnik Pinkovog projekta neko vreme je bio odsutan iz… »

Vesti dana »