Povezane vesti

"Srušio sam svoj avion" Američki jutjuber ide na robiju zbog namernog rušenja letelice radi pregleda!

"Srušio sam svoj avion" Američki jutjuber ide na robiju zbog namernog rušenja letelice radi pregleda!

Kurir 05.12.2023
Američki jutjuber Trevor Džejkob (30) ipak će morati da robija, jer je tokom 2021. godine namerno srušio svoj avion zarad pregleda na Jutjubu. Iako mu je pretilo 20 godina robije, on je osušen na "samo" šest meseci. Njemu je na teret stavljeno i to… »
"Srušio sam svoj avion": Jutjuberu šest meseci zatvora zbog namernog rušenja letelice radi pregleda na mreži

"Srušio sam svoj avion": Jutjuberu šest meseci zatvora zbog namernog rušenja letelice radi pregleda na mreži

Euronews 05.12.2023
Američki jutjuber Trevor Džejkob (30) osuđen je na šest meseci zatvora zbog toga što je namerno srušio svoj avion 2021. da bi imao što veći broj pregleda na mreži, i zato što je o tome dao lažne izjave američkim istražiteljima. Trevor… »
Jutjuber namerno srušio avion zbog pregleda, određen mu zatvor (VIDEO)

Jutjuber namerno srušio avion zbog pregleda, određen mu zatvor (VIDEO)

Danas 05.12.2023
Američki jutjuber je osuđen na šest meseci zatvora jer je namerno srušio svoj avion zbog pregleda, a zatim o tome lagao istražitelje. Trevor Džejkob (30) objavio je snimak avionske nesreće u decembru 2021. godine, nagoveštavajući da je reč o… »
Jutjuber namerno srušio avion zbog pregleda, osuđen na 6 meseci zatvora

Jutjuber namerno srušio avion zbog pregleda, osuđen na 6 meseci zatvora

Nova 05.12.2023
Američki jutjuber Trevor Džejkob (30) osuđen je na šest meseci zatvora zbog toga što je namerno srušio svoj avion 2021. da bi imao što veći broj pregleda na mreži, i zato što je o tome dao lažne izjave američkim istražiteljima. Trevor… »
Jutjuberu koji je namerno srušio avion zbog pregleda određen zatvor

Jutjuberu koji je namerno srušio avion zbog pregleda određen zatvor

N1 Info 05.12.2023
Američki jutjuber je osuđen na šest meseci zatvora jer je namerno srušio svoj avion zbog pregleda, a zatim o tome lagao istražitelje. Trevor Džejkob (30) objavio je snimak avionske nesreće u decembru 2021. godine, nagoveštavajući da je reč o… »

Vesti dana »