Povezane vesti
Odbrana traži da se Dodiku sudi u Banjaluci
Politika 05.12.2023
Planirano je da predsednik RS sutra dođe u Sud BiH, ali bi zahtev advokata za izmeštanje postupka iz Sarajeva mogao da odgodi ročište. Od našeg stalnog dopisnika| Banjaluka – „BiH će izgubiti na neustavnom Sudu BiH, u političkom procesu koji se vodi… »
Kad Dodik dođe u Sarajevo prestaje logika – presuda mu je već napisana
Sputnik 05.12.2023
Suđenje predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku i direktoru „Službenog glasnika RS“ Milošu Lukiću, koje se nastavlja u sredu 6. decembra pred Sudom BiH u Sarajevu predstavlja - kvazisuđenje. Ono se ne vodi na osnovu demokratski usvojenih zakona, a… »
Sa Dodikom u Sudu Bosne i Hercegovine sutra i advokati Bubić, Petronijević i Nobilo
RTV 05.12.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik sutra će se odazvati pozivu Suda BiH i sa pravnim timom prisustvovati glavnom pretresu, potvrdio je advokat predsednika Srpske Goran Bubić. Bubić je u izjavi za RTRS rekao da se Sud još nije oglasio o… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na jake pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije uz najavu osveženja krajem septembra
Naslovi.ai pre 1 satjoš 38 povezanih

Poljoprivrednici uoči protesta: Svima nam je ugrožena egzistencija
Vesti online pre 36 minutajoš 11 povezanih

Pešić od 30. septembra više neće biti selektor košarkaške reprezentacije Srbije
Morava info pre 1 satjoš 21 povezana