Povezane vesti

Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Beta 06.12.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao za još jedan mandat da Tramp nije protivkandidat. "Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao", rekao je Bajden juče povodom svog kandidovanja za drugi predsednički… »
Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024. godine

Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024. godine

N1 Info 06.12.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao za još jedan mandat da Tramp nije protivkandidat. „Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao“, rekao je Bajden juče povodom svog kandidovanja za drugi… »
Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Danas 06.12.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao za još jedan mandat da Tramp nije protivkandidat. „Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao“, rekao je Bajden juče povodom svog kandidovanja za drugi… »
Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Bajden: Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao za izbore 2024.

Novi magazin 06.12.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao za još jedan mandat da Donald Tramp nije protivkandidat. "Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao", rekao je Bajden juče povodom svog kandidovanja za drugi… »
Bajden: Da nije Trampa, nisam siguran da bih se kandidovao za izbore

Bajden: Da nije Trampa, nisam siguran da bih se kandidovao za izbore

Radio 021 06.12.2023
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao za još jedan mandat da Donald Tramp nije protivkandidat. "Da nije Trampa nisam siguran da bih se kandidovao", rekao je Bajden juče povodom svog kandidovanja za drugi… »
Bajden: Ne znam da li bih se kandidovao da to nije učinio Tramp

Bajden: Ne znam da li bih se kandidovao da to nije učinio Tramp

Telegraf 06.12.2023
''Da se Tramp nije kandidovao, nisam siguran da bih se i ja kandidovao. Ne smemo mu dozvoliti da pobedi'', rekao je Bajden. Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da nije siguran da bi se kandidovao na izborima za predsednika SAD 2024, da to nije… »
Bajden: Da nije Trampa, nisam siguran da bih se kandidovao

Bajden: Da nije Trampa, nisam siguran da bih se kandidovao

Glas Amerike 06.12.2023
Boston — Američki predsjednik Džo Bajden rekao je u utorak da nije siguran da bi se ponovo kandidovao na izborima naredne godine da njegov republikanski rival Donald Tramp takođe ne pokušava da osvoji drugi mandat na položaju predsjednika. "Da se… »
"Ne smemo mu dozvoliti da pobedi": Bajden: Ne znam da li bih se kandidovao da to nije učinio Tramp

"Ne smemo mu dozvoliti da pobedi": Bajden: Ne znam da li bih se kandidovao da to nije učinio Tramp

Blic 06.12.2023
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da nije siguran da bi se kandidovao na izborima za predsednika SAD 2024, da to nije učinio i bivši predsednik SAD Donald Tramp. - Da se Tramp nije kandidovao, nisam siguran da bih se i ja kandidovao… »

Vesti dana »