Povezane vesti

(Video) "Komšije su me budile u 4 ujutru, šteta je preko: 13.000 evra" Taki pokazao zapaljeni auto, uplašen za bezbednost…

(Video) "Komšije su me budile u 4 ujutru, šteta je preko: 13.000 evra" Taki pokazao zapaljeni auto, uplašen za bezbednost…

Blic 06.12.2023
Radomiru Marinkoviću Takiju zapaljen je automobil u toku noći, a ekipa "Blica" trenutno je na licu mesta gde se incident i dogodio. Taki je za naš portal ispričao sve detalje nemilog događaja. - Jutros oko četiri časa komšija me je probudio, rekao… »
Taki Marinković objavio video snimak svog zapaljenog auta!

Taki Marinković objavio video snimak svog zapaljenog auta!

Svet plus 06.12.2023
Radomir Taki Marinković, otac Maje Marinković koja je trenutno u rijalitiju "Elita 7", objavio je video snimak svog zapaljenog auta! Taki Marinković je otkrio da mu je auto zapaljen tokom noći, kao i da je u plamenu stradalo nekoliko okolnih vozila… »
(Foto) zapaljen Automobil radomiru Marinkoviću Takiju: Sve se desilo u toku noći, uništeno još nekoliko vozila na parkingu…

(Foto) zapaljen Automobil radomiru Marinkoviću Takiju: Sve se desilo u toku noći, uništeno još nekoliko vozila na parkingu…

Blic 06.12.2023
Radomiru Marinkoviću Takiju zapaljen je automobil u toku noći. On se oglasio za "Blic" i otkrio da je trenutno u policiji gde daje izjavu. Naime, otac starlete Maje Marinković, koja je trenutno u " Eliti", objavio je najpre jezivi video snimak svog… »
"Komšije me probudile u 4 ujutru": Oglasio se Taki Marinković posle paljevine - Audi ceo izgoreo, ovo je neka opomena

"Komšije me probudile u 4 ujutru": Oglasio se Taki Marinković posle paljevine - Audi ceo izgoreo, ovo je neka opomena

Mondo 06.12.2023
Radomir Marinković Taki otkrio i da se plaši za svoj život. Radomir Marinković Taki otkrio i da se plaši za svoj život Jutros u ranim jutarnjim časovima ocu učesnice Zadruge Maje Marinković Radomiru Marinkoviću Takiju, zapaljen je automobil… »
"Komšija u 4 ujutru lupa na vrata, auto Gori u plamenu" Oglasio se Taki nakon stravičnog događaja: Plašim se za svoju…

"Komšija u 4 ujutru lupa na vrata, auto Gori u plamenu" Oglasio se Taki nakon stravičnog događaja: Plašim se za svoju…

Kurir 06.12.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je ocu Maje Marinković Takiju Marinkoviću tokom noći zapaljen auto. Marinković je na svom Instagramu podelio fotografiju na kojoj se vidi da je došlo do totalne štete, a sada se oglasio za Kurir i otkriio detalje. -… »
Zapaljen auto oca Maje Marinković! Sve se desilo u toku noći, Taki objavio fotografiju, od vozila nije ostalo ništa! (foto)

Zapaljen auto oca Maje Marinković! Sve se desilo u toku noći, Taki objavio fotografiju, od vozila nije ostalo ništa! (foto)

Kurir 06.12.2023
Radomiru Marinkoviću Takiju zapaljen je automobil u toku noći. Otac starlete Maje Marinković, koja je trenutno u "Eliti", objavio je, najpre, video snimak svog spaljenog automobila, a zatim i pokazao da je još nekoliko vozila koji su se našla na… »
Takiju zapalili Auto! Otac Maje Marinković se oglasio iz policije - slike spaljenog automobila završile na mrežama!

Takiju zapalili Auto! Otac Maje Marinković se oglasio iz policije - slike spaljenog automobila završile na mrežama!

Mondo 06.12.2023
Radomir Marinković Taki objavio je i video izgorelog auta. Radomir Marinković Taki objavio je i video izgorelog auta Otac Maje Marinković, učesnice rijalitija Zadruga i Elita Radomir Marinković Taki, oglasio se na društvenim mrežama snimcima na… »

Vesti dana »