Povezane vesti

Doneta presuda! Milan ugušio brata, evo koliku je kaznu dobio

Doneta presuda! Milan ugušio brata, evo koliku je kaznu dobio

Telegraf 06.12.2023
Milan je sve do kraja sudskog postupka ponavljao da nije kriv za bratovljevu smrt. Nišlija Milan Grujić (46) osuđen je danas na 10 godina zatvora i meru bezbednosti obaveznog psihijatrijskoj lečenja, jer je u noći između 5. i 6. maja prošle godine… »
Rekao ženi da je čeka iznenađenje, a onda joj prerezao vrat! Bizarna odbrana Jovana iz Niša zbog pokušaja ubistva…

Rekao ženi da je čeka iznenađenje, a onda joj prerezao vrat! Bizarna odbrana Jovana iz Niša zbog pokušaja ubistva…

Blic 06.12.2023
“Nisam imao nameru ni da povredim Svetlanu ni da je ubijem. Imao sam indicije da me vara pa sam želeo samo da joj zapretim. Uzeo sam nož da bih delovao ozbijnije I slučajno sam je povredio. Zato su povrede koje sam joj naneo lake. Da sam hteo da je… »
Brata udario 14 puta sekirom zbog bureka: Vladimir bio neuračunljiv kada je počinio krvavi zločin, evo koju je kaznu dobio

Brata udario 14 puta sekirom zbog bureka: Vladimir bio neuračunljiv kada je počinio krvavi zločin, evo koju je kaznu dobio

Blic 06.12.2023
Vladimiru Vaciću (47) iz Niša danas je izrečena mera obaveznog psihijatrijskog lečenja i čuvanja jer je 7.aprila 2023.godine porodičnoj kući u Kunovičkoj ulici u Nišu sekirom usmrtio brata Bobana Vacića (52) posle svađe zbog bureka. Vacić je… »
Nišlija koji je sekirom izmasakrirao rođenog brata ide na psihijatrijsko lečenje

Nišlija koji je sekirom izmasakrirao rođenog brata ide na psihijatrijsko lečenje

Rešetka 06.12.2023
Viš sud u Nišu izrekao je danas meru bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu Nišliji Vladi Vaciću (47) zbog teškog ubistva rođenog brata Bobana Vacića (52). Zločin se dogodio 7. aprila ove godine u… »
Rekao joj da je iza vrata čeka iznenađenje, pa pokušao da je ubije nožem od 16 centimetara: Na sudu se pravdao

Rekao joj da je iza vrata čeka iznenađenje, pa pokušao da je ubije nožem od 16 centimetara: Na sudu se pravdao

Telegraf 06.12.2023
ovan je negirao navode tužbe i istakao da je nož upotrebio kako bi S.S. uplašio jer je, kako je kazao „imao indicije da ga vara“. Nišlija Jovan Nikolić (42) prema kome se vodi postupak za izricanje mere bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u… »
Nišlija ide na psihijatrijsko lečenje: Sekirom izmasakrirao rođenog brata

Nišlija ide na psihijatrijsko lečenje: Sekirom izmasakrirao rođenog brata

Nova 06.12.2023
Viš sud u Nišu izrekao je danas meru bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu Nišliji Vladi Vaciću (47) zbog teškog ubistva rođenog brata Bobana Vacića (52). Zločin se dogodio 7. aprila ove godine u… »
Vladan sekirom presudio bratu: Bio neuračunljiv kad ga je ubio, mora na psihijatrijsko lečenje

Vladan sekirom presudio bratu: Bio neuračunljiv kad ga je ubio, mora na psihijatrijsko lečenje

Kurir 06.12.2023
Viši sud u Nišu je Vladanu Vaciću (47) danas izrekao meru lečenja i čuvanja u Specijalnoj psihijatrijskoj bolnici u Beogradu čime je okončana pravna sudbina ovog Nišlije koji je ubio svog brata, 7. aprila ove godine i to u stanju neuračunljivosti… »
Sekirom izmasakrirao rođenog brata u Nišu nakon svađe oko bureka: Danas mu je izrečena presuda

Sekirom izmasakrirao rođenog brata u Nišu nakon svađe oko bureka: Danas mu je izrečena presuda

Telegraf 06.12.2023
Vlada se ranije branio ističući da je brata ubio jer ga je on godinama zlostavljao. Viš sud u Nišu izrekao je danas meru bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u Specijalnoj zatvorskoj bolnici u Beogradu Nišliji Vladi Vaciću (47) zbog teškog… »
"Nisam hteo da je zakoljem, samo da je zaplašim, čuo sam da mi je neverna": Počelo suđenje Nišliji zbog pokušaja ubistva…

"Nisam hteo da je zakoljem, samo da je zaplašim, čuo sam da mi je neverna": Počelo suđenje Nišliji zbog pokušaja ubistva…

Kurir 06.12.2023
U Višem sudu u Nišu danas je nastavljeno suđenje Jovanu N.(40) koji se tereti da je pokušao ubistvo svoje partnerke S. S.(62) u Knjaževačkoj ulici u Nišu u septembru prošle godine. Podsetimo, kobnog dana žena je sva krvava izašla iz kuće na… »
Udavio Brata, pa ga obukao za sahranu: Doneta presuda protiv Milana iz Niša, ovo je kazna na koju je osuđen zbog ubistva na…

Udavio Brata, pa ga obukao za sahranu: Doneta presuda protiv Milana iz Niša, ovo je kazna na koju je osuđen zbog ubistva na…

Blic 06.12.2023
Milan Grujić (45) iz Niša, koji je optužen da je 6.maja prošle godine, na Đurđevdan, udavio svog brata Sašu Grujića (52) a onda ga odmah obukao kao za sahranu, osuđen je danas u Višem sudu u Nišu na 10 godina zatvora i obavezno lečenje u… »
Udavio brata na Đurđevdan pa ga okupao i obukao za sahranu: Doneta presuda, Grujiću za ubistvo 10 godina zatvora

Udavio brata na Đurđevdan pa ga okupao i obukao za sahranu: Doneta presuda, Grujiću za ubistvo 10 godina zatvora

Kurir 06.12.2023
Milan Grujić (46) osuđen je danas u Višem sudu u Nišu na 10 godina zatvora zbog ubistva rođenog brata Saše (52). Rečeno je danas da boluje od paranoidne šizofrenije i da je bio svestan svojih postupaka. Milan je, objašnjeno je na sudu, osuđen da… »
Ubio brata, pa ga presvukao i spremio za sahranu: Milan osuđen na 10 godina zbog zločina, evo kako se branio

Ubio brata, pa ga presvukao i spremio za sahranu: Milan osuđen na 10 godina zbog zločina, evo kako se branio

Nova 06.12.2023
Nišlija Milan Grujić (46) osuđen je danas na 10 godina zatvora i izrečene su mu mere bezbednosti psihijatrijskog lečenja jer je u noći između 5. i 6. maja prošle godine u njihovoj porodičnoj kući ubio pedesetdvogodišnjeg brata Sašu. Ono što… »

Vesti dana »