Povezane vesti

Ministarka zdravlja: Zakazivanje magnetne ubuduće moguće na samom pregledu

Ministarka zdravlja: Zakazivanje magnetne ubuduće moguće na samom pregledu

Politika 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, bez obzira da li ona predviđa snimak glave ili… »
"Računam na poštenje mojih: Kolega!" Danica Grujičić o novoj platformi za zakazivanje magnetne rezonance: Ministarstvo će…

"Računam na poštenje mojih: Kolega!" Danica Grujičić o novoj platformi za zakazivanje magnetne rezonance: Ministarstvo će…

Blic 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, bez obzira da li ona predviđa snimak glave ili… »
Magnetnu rezonancu zakazivaće lekari na samom pregledu! Ministarka zdravlja: "Računam na poštenje mojih kolega specijalista"

Magnetnu rezonancu zakazivaće lekari na samom pregledu! Ministarka zdravlja: "Računam na poštenje mojih kolega specijalista"

Kurir 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, bez obzira da li ona predviđa snimak glave ili… »
Grujičić objasnila novi princip zakazivanja magnetne rezonance i rekla: Računam na poštenje kolega

Grujičić objasnila novi princip zakazivanja magnetne rezonance i rekla: Računam na poštenje kolega

Radio 021 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu. Grujić je rekla da će to biti moguće bez obzira da… »
Grujičić objasnila novi princip zakazivanja magnetne rezonance

Grujičić objasnila novi princip zakazivanja magnetne rezonance

Ozon 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, piše Tanjug. Grujić je rekla da će to biti moguće… »
Grujičić: Zakazivanje magnetne ubuduće moguće na samom pregledu

Grujičić: Zakazivanje magnetne ubuduće moguće na samom pregledu

RTV 06.12.2023
BEOGRAD - Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, bez obzira da li ona predviđa snimak… »
"Računam na poštenje mojih kolega": Grujičić o novoj platformi za zakazivanje magnetne rezonance

"Računam na poštenje mojih kolega": Grujičić o novoj platformi za zakazivanje magnetne rezonance

Euronews 06.12.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će zahvaljujući novoj platformi za jedinstvenu listu zakazivanja za magnetnu rezonancu lekar specijalista moći da je zakaže na samom pregledu, bez obzira da li ona predviđa snimak glave ili… »

Vesti dana »