Povezane vesti

Na EP igraćemo na rezultat

Na EP igraćemo na rezultat

Politika 06.12.2023
Dragan Stojković podseća da je ispunio sve što je obećao kad je izabran za selektora. – U kampanji za predsednika Fudbalskog saveza Srbije nije ni pomogao, ni odmogao Vidiću, za čije optužbe o zaradi stručnog štaba kaže da nisu tačne… »
Stojković: "Rade Bogdanović, ko je taj?"

Stojković: "Rade Bogdanović, ko je taj?"

Sportske.net 06.12.2023
Preneli smo jutros da je najpopularniji srpski fudbalski analitičar Rade Bogdanović na televiziji N1 izneo svoj stav od temi o kojoj ovih dana bruji Srbija, a u kojoj su glavni akteri Nemanja Vidić i Dragan Stojković Piksi. Bogdanović je rekao da je… »
Stojković: Ko je Rade Bogdanović, nikada ga nisam gledao

Stojković: Ko je Rade Bogdanović, nikada ga nisam gledao

Politika 06.12.2023
Fudbalska reprezentacija Srbije, predvođena selektorom Draganom Stojkovićem, izborila je plasman na Evropsko prvenstvo koje će sledeće godine biti održano u Nemačkoj. Naš nacionalni tim će na šampionatu Starog kontinenta zaigrati posle čak 24… »
"Ko je Rade Bogdanović?" Piksi se žestoko naljutio, ni Vidiću nije ostao dužan

"Ko je Rade Bogdanović?" Piksi se žestoko naljutio, ni Vidiću nije ostao dužan

Večernje novosti 06.12.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi često je ovih dana pričao javno o partijama nacionalnog tima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. FOTO: FSS Orlovi nisu briljirali, ali su izborili plasman na turnir u Nemačkoj, gde… »
Piksi, je l' osećaš da te želimo? "da ne osećam..." - Selektor odgovorio kritičarima: Pogodilo bi me da to kaže Venger!

Piksi, je l' osećaš da te želimo? "da ne osećam..." - Selektor odgovorio kritičarima: Pogodilo bi me da to kaže Venger!

Mondo 06.12.2023
Dragan Stojković Piksi govorio po završetku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo na kome ćemo u junu igrati protiv Engleske, Slovenije i Danske. Osvrnuo se i na kritike javnosti. Dragan Stojković Piksi govorio po završetku kvalifikacija za Evropsko… »
Bogdanović: "Vidić je u pravu, Stojković plaćen kao svi ostali selektori zajedno"

Bogdanović: "Vidić je u pravu, Stojković plaćen kao svi ostali selektori zajedno"

Sportske.net 06.12.2023
Ovih dana prisustvujemo "sukobu rečima" između nekadašnjeg reprezentativca Srbije Nemanje Vidića i selektora naše zemlje Dragana Stojkovića. O temi oko novčanih primanja stučnog štaba reprezentacije Srbije govorio je i najpopularniji srpski… »
Bogdanović: Piksi je plaćen kao svi ostali selektori zajedno

Bogdanović: Piksi je plaćen kao svi ostali selektori zajedno

Sport klub 06.12.2023
Rade Bogdanović priznaje da ni on ne bi odbio platu koju je FSS ponudio Draganu Stojkoviću. Fudbalski konsultant rekao je da je proslavljeni fudbaler Nemanja Vidić sigurno u pravu kada govori o plati selektora fudbalske reprezentacije Srbije Dragana… »
Rade Bogdanović kaže da Piksi nije kriv što mu je plata 120.000 evra mesečno: I ja bih uzeo te pare da mi neko ponudi

Rade Bogdanović kaže da Piksi nije kriv što mu je plata 120.000 evra mesečno: I ja bih uzeo te pare da mi neko ponudi

Danas 05.12.2023
Najpopularniji fudbalski analitičar u Srbiji Rade Bogdanović izjavio je da je Nemanja Vidić rekao istinu kada je izneo podatke o plati selektora Dragan Stojkovića. Bogdanović je u emisiji Njuznajt na N1 rekao da Stojković nije plaćen srazmerno… »

Vesti dana »