Povezane vesti

Tri godine od smrti džeja ramadanovskog: Ćerka Marija stigla sa mužem, Andrijana i pevačeva bivša žena se snažno…

Tri godine od smrti džeja ramadanovskog: Ćerka Marija stigla sa mužem, Andrijana i pevačeva bivša žena se snažno…

Blic 06.12.2023
Pevač Džej Ramadanovski preminuo je na današnji dan pre tri godine. Porodica je tim povodom organizovala pomen gde je zajedno sa najbližim prijateljima posetila njegovu večnu kuću. Na Novom groblju su se pojavili pevač Stevan Anđelković, Hasan… »
Tri godine bez džeja ramadanovskog: Na pomen prva stigla ćerka Marija sa majkom, a evo ko je sa estrade sve došao

Tri godine bez džeja ramadanovskog: Na pomen prva stigla ćerka Marija sa majkom, a evo ko je sa estrade sve došao

Kurir 06.12.2023
Džej Ramadanovski preminuo je na današnji dan pre tačno tri godine. U Aleji zaslužnih građana na Novom groblju pojavili su se najmiliji kako bi legendarnom pevaču odali počast. Marija Ramadanovski ćerka poznatog pevača među prvima se pojavila na… »
"Znala sam da me laže": Ovo je žena koju je Džej voleo 20 godina - Nismo znali da će iznenada tako da zaspi

"Znala sam da me laže": Ovo je žena koju je Džej voleo 20 godina - Nismo znali da će iznenada tako da zaspi

Mondo 06.12.2023
Danas se navršava tri godine od smrti legendarnog Džeja Ramadanovskog. Danas se navršava tri godine od smrti legendarnog Džeja Ramadanovskog Pevač Džej Ramadanovski napustio nas je pre tri godine. Vest o smrti pevača rastužila je sve koji su ga… »

Vesti dana »