Povezane vesti

Božo otkrio na kog frajera iz Srbije otkida! "Žao mi je što sam propustio njegovo gostovanje na Prijinom koncertu!"

Božo otkrio na kog frajera iz Srbije otkida! "Žao mi je što sam propustio njegovo gostovanje na Prijinom koncertu!"

Mondo 06.12.2023
Kontroverzni Božo Kralj otkrio ko je po njemu najbolji frajer sa srpske scene! Kontroverzni Božo Kralj otkrio ko je po njemu najbolji frajer sa srpske scene! Nakon što je slika sa Aleksandrom Prijović eksplodirala u javnosti, kada se saznalo da je… »
"Hvala svima, ja sam dečko!" Božidar se oglasio nakon što su svi ostali bez teksta posle slike s Prijom!

"Hvala svima, ja sam dečko!" Božidar se oglasio nakon što su svi ostali bez teksta posle slike s Prijom!

Mondo 06.12.2023
Veliku medijsku pažnju izazvala je slika sa koncerta Aleksandre Prijović kada se za zanosnu lepoticu saznalo da je zapravo muškarac! Veliku medijsku pažnju izazvala je slika sa koncerta Aleksandre Prijović kada se za zanosnu lepoticu saznalo da je… »
„Ja sam dečko, ali hvala“: Božidaru zbog slike s Prijovićkom svi pišu da je prava lepotica, a on kaže da je muško…

„Ja sam dečko, ali hvala“: Božidaru zbog slike s Prijovićkom svi pišu da je prava lepotica, a on kaže da je muško…

Nova 06.12.2023
Nakon koncerta koji je održala u Zagrebu, Aleksandra Prijović se slikala sa fanovima u bekstejdžu, a posebnu pažnju je privukla fotka sa Božom Kraljem. Naime, dok su svi gledali u „atraktivnu brinetu“ na fotki sa Aleksandrom koja je osvanula na… »
"Ja sam dečko, ali hvala": Božidaru pišu da je prava lepotica na fotki sa Prijovićkom, a on se sada oglasio

"Ja sam dečko, ali hvala": Božidaru pišu da je prava lepotica na fotki sa Prijovićkom, a on se sada oglasio

Blic 06.12.2023
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović napravila je pravi spektakl na koncertima u Zagrebu, nakon čega je ispoštovala svoje fanove i slikala se sa njima, a fotka sa Božom Kraljem posebno je privukla pažnju. Naime, dok su svi gledali u "atraktivnu… »
"Ja sam dečko, ali hvala" Oglasio se Božidar kome pišu da je prava lepotica, slika sa Prijom izazvala haos, evo čime se…

"Ja sam dečko, ali hvala" Oglasio se Božidar kome pišu da je prava lepotica, slika sa Prijom izazvala haos, evo čime se…

Kurir 06.12.2023
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović napravila je pravi spektakl na koncertima u Zagrebu, nakon čega je ispoštovala svoje fanove i slikala se sa njima, a fotka sa Božom Kraljem posebno je privukla pažnju. Naime, dok su svi gledali u "atraktivnu… »

Vesti dana »