Povezane vesti

Ćerka Jelene Čvorović se potresnim pismom oprostila od majke: "Jedini strah u životu mi je bio da ikada primim vest da si…

Ćerka Jelene Čvorović se potresnim pismom oprostila od majke: "Jedini strah u životu mi je bio da ikada primim vest da si…

Blic 06.12.2023
Glumica Jelena Čvorović Paunović umrla je u 75. godini, saznaje "Blic". Njena ćerka Mina Paunović se potresnom porukom oprostila od nje. - Draga mama, jedini strah u životu mi je bio da ikada primim vest da si otišla. Od sinoć me je strah koju… »
"Mama, od sinoć me je strah..." Potresne reči ćerke preminule glumice Jelene Čvorović: Ovako se oprostila od majke

"Mama, od sinoć me je strah..." Potresne reči ćerke preminule glumice Jelene Čvorović: Ovako se oprostila od majke

Kurir 06.12.2023
Ćerka glumice Jelene Čvorović Paunović, koja je preminula sinoć u 75. godini, oprostila se od majke potresnom porukom. - Draga mama, jedini strah u životu mi je bio da ikada primim vest da si otišla. Od sinoć me je strah koju sliku da okačim… »
"Najlepši deo sebe podarila si meni..." Ćerka Jelene Čvorović Paunović se potresnim rečima oprostila od majke

"Najlepši deo sebe podarila si meni..." Ćerka Jelene Čvorović Paunović se potresnim rečima oprostila od majke

Večernje novosti 06.12.2023
GLUMICA Jelena Čvorović Paunović umrla je u 75. godini. Foto: Printskrin/Jutjub Njena ćerka Mina Paunović se potresnom porukom oprostila od nje. - Draga mama, jedini strah u životu mi je bio da ikada primim vest da si otišla. Od sinoć me je strah… »

Vesti dana »