Povezane vesti

Ludilo na Banovom brdu! Vozač fijat punta izleteo sa šipkom, pa polupao stakla na gradskom autobusu, evo šta je predhodilo…

Ludilo na Banovom brdu! Vozač fijat punta izleteo sa šipkom, pa polupao stakla na gradskom autobusu, evo šta je predhodilo…

Kurir 06.12.2023
Posle saobraćajne svađe, jedan vozač polupao je stakla na autobusu Gradskog saobraćanog preduzeća "Beograd". Incident se dogodio u Požeškoj ulici na Banovom Brdu. Na Instagram stranici 192 nanedeno je da je "vozač fijata polupao stakla na… »
Vozač "punta" izašao iz auta i demolirao autobus u Požeškoj: Odvela ga policija

Vozač "punta" izašao iz auta i demolirao autobus u Požeškoj: Odvela ga policija

Telegraf 06.12.2023
Autobus je zaobišao "fiat punta" da bi stao na stanicu, a onda je vozač automobila izašao sa metalnom šipkom u ruci i počeo da lupa stakla na autobusu. U Požeškoj ulici na Banovom brdu došlo je do incidenta. Kako su naveli svedoci, vozač… »
Haos u Beogradu! Vozač izleteo iz automobila i polupao stakla na gradskom autobusu: "Moja supruga ima ranu na ruci"

Haos u Beogradu! Vozač izleteo iz automobila i polupao stakla na gradskom autobusu: "Moja supruga ima ranu na ruci"

Mondo 06.12.2023
U Beogradu je vozač automobila polupao stakla na jednom autobusu gradskog prevoza. U Beogradu je vozač automobila polupao stakla na jednom autobusu gradskog prevoza. U Beogradu na Banovom brdu vozač automobila polupao je stakla na jednom autobusu… »
Stravična scena u Beogradu Čovek divljao, šipkom lupao prozore na autobusu!

Stravična scena u Beogradu Čovek divljao, šipkom lupao prozore na autobusu!

Alo 06.12.2023
Na Banovom brdu danas se dogodio ozbiljan incident kada je jedan muškarac, iznerviran što ga je vozač autobusa zaobišao dok je stajao u žutoj traci, izvadio šipku i polimio nekoliko prozora na tom vozilu! Na IG "Moj_beo_grad" objavljene su… »
Haos na Banovom brdu: Vozač "fiata" izleteo iz auta, pa šipkom polupao stakla na autobusu punom putnika!

Haos na Banovom brdu: Vozač "fiata" izleteo iz auta, pa šipkom polupao stakla na autobusu punom putnika!

Blic 06.12.2023
Na društvenim mrežama pojavila se informacija da je čovek na Banovom brdu polupao stakla na autobusu. Kako piše u objavi Instagram stranice "moj beo grad", autobus je zaobišao "fiat punto" da bi stao na stanicu i onda je taj vozač izvadio šipku i… »

Vesti dana »