Povezane vesti

(VIDEO) Papa Franja s upalom pluća držao audijenciju: Imam poteškoća kada previše govorim

(VIDEO) Papa Franja s upalom pluća držao audijenciju: Imam poteškoća kada previše govorim

N1 Info 06.12.2023
Papa Franja, koji ima upalu pluća, izjavio je da se oseća mnogo bolje iako i dalje mora da vodi računa koliko govori. „Mnogo sam bolje, ali imam poteškoća kada previše govorim“, rekao je papa Franja na početku svoje nedeljne audijencije… »
Papa se oseća bolje posle upale pluća: Imam poteškoća kada previše govorim

Papa se oseća bolje posle upale pluća: Imam poteškoća kada previše govorim

Euronews 06.12.2023
Papa Franja, koji ima upalu pluća, izjavio je danas da se oseća mnogo bolje, iako i dalje mora da vodi računa koliko govori. "Mnogo sam bolje, ali imam poteškoća kada previše govorim", rekao je papa Franja na početku svoje nedeljne audijencije… »
Papa se oporavlja od upale pluća: Osećam se mnogo bolje, ali ne mogu da pričam dugo

Papa se oporavlja od upale pluća: Osećam se mnogo bolje, ali ne mogu da pričam dugo

Blic 06.12.2023
Poglavar Rimokatoličke crkve papa Franja, koji boluje od upale pluća, izjavio je danas da oseća mnogo bolje, iako i dalje mora da ograničava dužinu govora, javlja Rojters. - Mnogo sam bolje, ali imam poteškoća i kada pričam mnogo - rekao je papa… »

Vesti dana »