Povezane vesti

Vučić: Očekujemo da će prosečne plate u decembru iznositi 820 do 830 evra, od juna porast plata u prosveti

Vučić: Očekujemo da će prosečne plate u decembru iznositi 820 do 830 evra, od juna porast plata u prosveti

Telegraf 06.12.2023
"Danas imamo sve veći broj investicija iz Azije, naročito iz Kine i Japana. Polako i iz Južne Koreje, verujem da će biti investicija još više. Ostaje nam da radimo više sa Indijom", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost… »
Predsednik Vučić na TV Prva: Napadi na mene i moju porodicu stižu iz centrala stranaka, to govori o njihovoj nemoći

Predsednik Vučić na TV Prva: Napadi na mene i moju porodicu stižu iz centrala stranaka, to govori o njihovoj nemoći

Kurir 06.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Vesti na TV Prva. Predsednik je govorio o najvažnijim temama za našu zemlju. Na samom početku, predsednik je govorio o susretu sa suosnivačem Epla, Stivom Voznijakom. - Preneću nekoliko utisaka koje… »
Vučić o sastanku sa Voznijakom "Pitao sam ga koliko cifara može da zapamti: Rekao mi je da mu se sviđa nezavisna pozicija…

Vučić o sastanku sa Voznijakom "Pitao sam ga koliko cifara može da zapamti: Rekao mi je da mu se sviđa nezavisna pozicija…

Kurir 06.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je večeras detalje susreta sa suosnivačem Epla Stivom Voznijakom, čija je glavna tema bilo obrazovanje, ali i veštačka inteligencija. - Reč je o najpametnijem čoveku koga sam sreo u životu. Tokom ručka… »
"Stavi konja na šahovsku tablu" Voznijak otkrio Vučiću na koje pitanje veštačka inteligencija ne može da odgovori

"Stavi konja na šahovsku tablu" Voznijak otkrio Vučiću na koje pitanje veštačka inteligencija ne može da odgovori

Alo 06.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost je Vesti na TV Prva. Govoreći o poseti suosnivača Epla Stiva Voznijaka Srbiji, Vučić kaže da je to jedan od najintelgentijih ljudi koje je sreo u životu. - Drugačijeg gosta sam imao danas rekao je… »
Predsednik Vučić saopštio dobre vesti za Srbiju Otkriveni novi detalji razgovara sa Stivom Voznijakom

Predsednik Vučić saopštio dobre vesti za Srbiju Otkriveni novi detalji razgovara sa Stivom Voznijakom

Alo 06.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je nove detalje sastanka sa Stivom Voznijakom. U vezi sa današnjom posetom IT stručnjaka Stiva Vozniaka, Vučić je na Tv Prva rekao da je u pitanju genije svetske klase. - Preneću nekoliko utisaka koje… »

Vesti dana »