Povezane vesti

Pogledajte ko se ponovo vratio u arenu i izazvao ludnicu u Zagrebu na koncertu Aleksandre Prijović FOTO

Pogledajte ko se ponovo vratio u arenu i izazvao ludnicu u Zagrebu na koncertu Aleksandre Prijović FOTO

Nova 07.12.2023
Aleksandra Prijović je i na petom koncertu u Areni Zagreb oduševila publiku svojim gostima. Regionalna zvezda Aleksandra Prijović peti put je napunila Arenu Zagreb. I ovaj put na koncert je pozvala goste koji su izazvali oduševljenje publike. Prvi joj… »
(Video) Iza kulisa: Evo šta radi Prijovićkin sin kod bine, Alekasndra mu se obratila sa scene: "Sine, obećao si mi..."

(Video) Iza kulisa: Evo šta radi Prijovićkin sin kod bine, Alekasndra mu se obratila sa scene: "Sine, obećao si mi..."

Blic 06.12.2023
Sin Aleksandre Prijović i Filipa Živojinović prati mamu na svim koncertima, pa tako nije propustio nijedan u Areni u Zagrebu, gde Aleksandra večeras održava peti koncert. Aleksandar je bodrio mamu iz publike, ali se nekoliko puta popeo i na binu kod… »
(Video)"e,: neka sam doživela i ovo" Sin Aleksandre Prijović prvi put zapevao sa njom, ovaj momenat je raspametio publiku u…

(Video)"e,: neka sam doživela i ovo" Sin Aleksandre Prijović prvi put zapevao sa njom, ovaj momenat je raspametio publiku u…

Blic 06.12.2023
Sin Aleksandre Prijović i Filipa Živojinovića i večeras se pridružio mami na bini na njenom petom koncertu u Areni u Zagrebu. Aleksandar je nekoliko puta već izlazio kod nje na binu, ali ovog puta dogodilo se nešto što niko nije očekivao. Naime… »
Prijovićin sin bodri mamu sa baka zoricom: Mali Aleksandar i Filipova majka u prvom redu, ne propuštaju nijedan koncert…

Prijovićin sin bodri mamu sa baka zoricom: Mali Aleksandar i Filipova majka u prvom redu, ne propuštaju nijedan koncert…

Blic 06.12.2023
Muzučka zvezda Aleksandra Prijović večeras održava svoj peti koncert u Areni u Zagrebu, gde je nastavila svoju regionalnu turneju "Od istoka do zapada". Njeni najmiliji prate je na svim koncertima, a Aleksandrin i Filipov sin Aleksandar bodirio je… »

Vesti dana »