Povezane vesti

Rode: Siguran sam da nacrt statuta ZSO nije u suprotnosti sa Ustavom Kosova

Rode: Siguran sam da nacrt statuta ZSO nije u suprotnosti sa Ustavom Kosova

Politika 07.12.2023
Ambasador Nemačke na Kosovu Jorn Rode rekao je da uprkos napretku u dijalogu, poput Briselskog i Ohridskog sporazuma, nije došlo do njihove primene, prenosi Kljan Kosova. Govoreći o Zajednici opština sa srpskom većinom, Rode je rekao da je Kosovo… »
“Želimo da Priština bude deo NATO, ali…”

“Želimo da Priština bude deo NATO, ali…”

Vesti online 07.12.2023
Ambasador Nemačke u Prištini Jern Rode izjavio je da Priština mora da ispuni svoje zakonske obaveze, od kojih je jedna formiranje Zajednice opština. On je za portal Teve1 rekao da Nemačka želi da Priština postane punopravni član NATO i Saveta… »
"Samo uradite to": Rode: Priština mora da ispuni svoje obaveze, od kojih je jedna i formiranje ZSO

"Samo uradite to": Rode: Priština mora da ispuni svoje obaveze, od kojih je jedna i formiranje ZSO

Blic 07.12.2023
Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode izjavio je da Priština mora da ispuni svoje zakonske obaveze, od kojih je jedna formiranje Zajednice opština sa srpskom većinom. On je za portal Teve1 rekao da Nemačka želi da Priština postane punopravni… »
Rode: Priština mora da ispuni svoje obaveze, od kojih je jedna i formiranje ZSO

Rode: Priština mora da ispuni svoje obaveze, od kojih je jedna i formiranje ZSO

RTV 07.12.2023
PRIŠTINA - Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode izjavio je da Priština mora da ispuni svoje zakonske obaveze, od kojih je jedna formiranje Zajednice opština sa srpskom većinom. On je za portal Teve1 rekao da Nemačka želi da Priština postane… »
Rode: Siguran sam da nacrt statuta ZSO nije u suprotnosti sa Ustavom Kosova

Rode: Siguran sam da nacrt statuta ZSO nije u suprotnosti sa Ustavom Kosova

Danas 07.12.2023
Ambasador Nemačke na Kosovu Jorn Rode rekao je da uprkos napretku u dijalogu, poput Briselskog i Ohridskog sporazuma, nije došlo do njihove primene, prenosi Kosovo online. Govoreći o Zajednici opština sa srpskom većinom, Rode je rekao da je Kosovo… »

Vesti dana »