Povezane vesti

Bogdanović o Piksiju: Dobio je licencu po skraćenoj proceduri (video)

Bogdanović o Piksiju: Dobio je licencu po skraćenoj proceduri (video)

Politika 07.12.2023
Fudbalski analitičar Rade Bogdanović rekao da selektor „nije plaćen srazmerno životu koji živimo u ovoj državi i koliko drugi treneri i selektori reprezentacija imaju”. Selektor Dragan Stojković je gostovao na televiziji K1, a na pitanje… »
Da li će Dragiša Binić pomiriti Vidića, Piksija i Radeta? ''Ne treba tako...''

Da li će Dragiša Binić pomiriti Vidića, Piksija i Radeta? ''Ne treba tako...''

Sportske.net 07.12.2023
Dosta prašine se podiglo ovih dana posle intervjua Nemanje Vidića koji je pokrenuo pitanje zarade selektora Dragana Stojkovića Piksija, koji je ubrzo reagovao na to, a u priču se u svom stilu uključio i fudbalski analitičar Rade Bogdanović koji je… »
Rade Bogdanović odgovorio Piksiju: „Vrlo dobro znam da on mene zna, neka se seti Makedonije…“

Rade Bogdanović odgovorio Piksiju: „Vrlo dobro znam da on mene zna, neka se seti Makedonije…“

Nova 07.12.2023
Poznati analitičar je odgovorio selektoru Srbije. Dragan Stojković Piksi je prilikom gostovanja na televiziji „K1“ pokušao da bira reči, ali je onda na momente (ne)namerno bio grub. Osvrnuo se najviše na komentare koje su prethodnih dana izneli… »
Rade Bogdanović se ''predstavio'' Piksiju: ''Ovo sad prvi put pričam, znamo se, setiće se on''

Rade Bogdanović se ''predstavio'' Piksiju: ''Ovo sad prvi put pričam, znamo se, setiće se on''

Sportske.net 07.12.2023
Sve je zanimljivija polemika koju je započeo Nemanja Vidić, nastavio Rade Bogdanović, a onda im je juče u jutarnjem programu na K1 TV uzvratio selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi. Svoj odgovor na Bogdanovićeve izjave u javnosti… »

Vesti dana »