Povezane vesti

Uhapšen jer je pretukao devojku, tereti se za zlostavljanje i mučenje

Uhapšen jer je pretukao devojku, tereti se za zlostavljanje i mučenje

Radio 021 07.12.2023
Beogradska policija uhapsila je S.M. (29) zbog sumnje da je počinio krivično delo zlostavljanje i mučenje. On se sumnjiči da je 4. decembra, u stanu u Šafarikovoj ulici u Beogradu, fizički napao svoju devetnaestogodišnju emotivnu partnerku. Tom… »
Uhapšen mladić iz Kosjerića koji je pretukao devojku iz Rusije: "Molila sam ga na tri jezika da me ne udara"

Uhapšen mladić iz Kosjerića koji je pretukao devojku iz Rusije: "Molila sam ga na tri jezika da me ne udara"

Telegraf 07.12.2023
Nakon stravičnog incidenta kaže da je dobila i mnogo poruka podrške i da je zahvalna policiji i Rusima koji je podržavaju. Beogradska policija po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva uhapsila je Stefan M. (29) iz Kosjerića koga je S.A. (19)… »
Uhapšen muškarac koji je brutalno pretukao ruskinju (19)! Pijan joj naneo teške povrede, ona sve objavila na mrežama

Uhapšen muškarac koji je brutalno pretukao ruskinju (19)! Pijan joj naneo teške povrede, ona sve objavila na mrežama

Mondo 07.12.2023
Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva uhapšen je muškarac M.S. (29) iz Kosjerića zbog sumnje da je pretukao svoju bivšu devojku A.R. (19) iz Rusije. Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva uhapšen je muškarac M.S. (29) iz Kosjerića zbog… »
Uhapšen mladić u Beogradu, sumnja se da je zlostavljao devojku

Uhapšen mladić u Beogradu, sumnja se da je zlostavljao devojku

RTS 07.12.2023
Beogradska policija uhapsila je mladića koji se sumnjiči da je u stanu u Šafarikovoj ulici fizički napao svoju devetnaestogodišnju emotivnu partnerku i tom prilikom joj naneo povrede u predelu glave i tela. Uhapšen je S. M. (1994) zbog postojanja… »
Saznaje kurir! Uhapšen nasilnik koji je pretukao ruskinju! Određeno mu zadržavanje, ona masnice pokazala na Instagaramu

Saznaje kurir! Uhapšen nasilnik koji je pretukao ruskinju! Određeno mu zadržavanje, ona masnice pokazala na Instagaramu

Kurir 07.12.2023
Mladić M. S. (29) iz Kosjerića koji se sumnjiči da je pretukao svoju devojku A. R. (19) inače, rusku državljanku uhapšen je danas po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu i njemu je određeno zadržavanje. - Povodom događaja od 04.12… »
MUP o mladiću koji je zlostavljao i mučio devojku iz Rusije

MUP o mladiću koji je zlostavljao i mučio devojku iz Rusije

Telegraf 07.12.2023
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu. Policija u Beogradu uhapsili su S. M. (29) zbog zlostavljanja i mučenja. On se sumnjiči da je 4. decembra… »
"Blic" saznaje: Uhapšen nasilnik koji je brutalno pretukao Ruskinju: Pijan joj naneo jezive povrede, pa pobegao!

"Blic" saznaje: Uhapšen nasilnik koji je brutalno pretukao Ruskinju: Pijan joj naneo jezive povrede, pa pobegao!

Blic 07.12.2023
Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva M.S. (29) iz Kosjerića koji je osumnjičen da je fizički nasrnuo na svoju devojku A.R. (19) iz Rusije određeno je zadržavanje. Kako saznajemo, njemu se na teret stavlja krivično delo zlostavljanje i… »
Uhapšen nasilnik iz Kosjerića koji je brutalno pretukao Ruskinju: Pijan joj naneo jezive povrede, pa pobegao

Uhapšen nasilnik iz Kosjerića koji je brutalno pretukao Ruskinju: Pijan joj naneo jezive povrede, pa pobegao

Nova 07.12.2023
Po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva M.S. (29) iz Kosjerića koji je osumnjičen da je fizički nasrnuo na svoju devojku A.R. (19) iz Rusije određeno je zadržavanje. Njemu se na teret stavlja krivično delo zlostavljanje i mučenje. „Ukoliko… »
Potraga za nasilnikom: Brutalno isprebijao devojku iz Rusije, pa nestao bez traga: Niko ne zna gde je već tri dana!

Potraga za nasilnikom: Brutalno isprebijao devojku iz Rusije, pa nestao bez traga: Niko ne zna gde je već tri dana!

Blic 07.12.2023
Beogradska policija i dalje traga za M.S. (29) rodom iz Kosjerića zbog sumnje da je pre tri dana u iznajmljenom stanu u centru Beograda brutalno pretukao svoju devojku A.R. (19) iz Rusije. Kako saznajemo, Prvo osnovno javno tužilaštvo dalo je nalog da… »
"Vrištala sam dok me je udarao, na tri jezika molila da stane, rekla sam mu da ga volim": Oglasila se Ruskinja

"Vrištala sam dok me je udarao, na tri jezika molila da stane, rekla sam mu da ga volim": Oglasila se Ruskinja

Telegraf 07.12.2023
Ona se ponovo oglasila na svom Instagramu. Da ju je bivši dečko Srbin iz Kosjerića M.S. (29) pretukao i potom opljačkao, tvrdi Ruskinja A.R. (19) na svom Instagram profilu na kojem je pre nekoliko dana podelila i jezive fotografije na kojima se vidi… »
"Ležala sam na podu i na tri jezika ga molila da prestane": Oglasila se Ruskinja (19) koju je brutalno pretukao dečko iz…

"Ležala sam na podu i na tri jezika ga molila da prestane": Oglasila se Ruskinja (19) koju je brutalno pretukao dečko iz…

Blic 06.12.2023
M.S. (29) iz Kosjerića, osumnjičen je da je fizički nasrnuo na svoju devojku A.R. (19) iz Rusije, u alkoholisan stanju. Za njim je raspisana potraga, kako saznaje "Blic", dok se devojka oglasila nakon što su se proširile vesti da je pretrpela… »
"Ležala sam na podu i na tri jezika ga molila da prestane": Oglasila se Ruskinja (19) koju je brutalno pretukao dečko iz…

"Ležala sam na podu i na tri jezika ga molila da prestane": Oglasila se Ruskinja (19) koju je brutalno pretukao dečko iz…

Blic 06.12.2023
M.S. (29) iz Kosjerića, osumnjičen je da je fizički nasrnuo na svoju devojku A.R. (19) iz Rusije, u alkoholisan stanju. Za njim je raspisana potraga, kako saznaje "Blic", dok se devojka oglasila nakon što su se proširile vesti da je pretrpela… »

Vesti dana »