Povezane vesti

Aleksandar Vučić: za NIN: Pobedićemo sami, neće nam trebati ni SPS ni manjine

Aleksandar Vučić: za NIN: Pobedićemo sami, neće nam trebati ni SPS ni manjine

Blic 07.12.2023
Ko će biti predsednik vlade? Pa, ostaje da se vidi. Ako me pitate hoćemo li da pobedimo, ja vam sada kažem, da ne bude da vam nisam rekao - da, pobedićemo i to mnogo ubedljivije nego što vi očekujete, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić u… »
Aleksandar Vučić za NIN: Pobedićemo sami, neće nam trebati ni SPS ni manjine

Aleksandar Vučić za NIN: Pobedićemo sami, neće nam trebati ni SPS ni manjine

Telegraf 07.12.2023
"Ili ću da postižem rezultate ili ne moram da budem na tom mestu" Ko će biti predsednik vlade? Pa, ostaje da se vidi. Ako me pitate hoćemo li da pobedimo, ja vam sada kažem, da ne bude da vam nisam rekao - da, pobedićemo i to mnogo ubedljivije nego… »
(VIDEO) Kako je Vučić odgovarao glavnom uredniku NIN-a Milanu Ćulibrku?

(VIDEO) Kako je Vučić odgovarao glavnom uredniku NIN-a Milanu Ćulibrku?

Danas 07.12.2023
Intervju koji je predsednik Srbije i član Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić dao nedeljniku NIN i glavnom uredniku Milanu Ćulibrku izazvao je veliku pažnju javnosti. Danas online prenosi deo uz dozvolu redakcije NIN-a. Posle pauze duže od… »
Otkud Vučić u NIN-u? Ćulibrk otkriva za TV Nova kako je prošao intervju sa predsednikom Srbije

Otkud Vučić u NIN-u? Ćulibrk otkriva za TV Nova kako je prošao intervju sa predsednikom Srbije

Nova 07.12.2023
Nedeljnik NIN je najavio za danas u svom novom broju eksluzivni intervju sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Kako se navodi Vučić je govorio o budućem premijeru, govorio je o Veljku Belivuku i Novaku Nediću, kol centru Srpske napredne… »

Vesti dana »