Povezane vesti

Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo pobedama

Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo pobedama

Politika 07.12.2023
LONDON – Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je njegov posao da pronađe način da se njegov tim vrati pobedama u Premijer ligi, prenosi Skaj sports. Mančester siti je sinoć poražen u gostima od Aston Vile 1:0 u meču 15. kola… »
Siti posrće, ali uskoro dobija veliko pojačanje

Siti posrće, ali uskoro dobija veliko pojačanje

Sportske.net 07.12.2023
Fudbaleri Mančester sitija nalaze se u krizi. Nakon tri vezana remija u Premijer ligi, sinoć su razbijeni od strane Aston Vile, izgubili su "samo" sa 1:0, a ne pamti se da je aktuelne šampione Evrope i Engleske neko tako nadigrao otkako ih predvodi Pep… »
Građani četiri meča bez pobede - Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo

Građani četiri meča bez pobede - Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo

Sportski žurnal 07.12.2023
Sada kada se mučimo moramo da promenimo dinamiku, da pobedimo što pre. Poslednja četiri meča šampion Premijer lige Mančester siti je bez pobede. OK, raspored i nije milovao Građane (Čelzi 4:4, Liverpul 1:1, Totenhem 3:3, Aston Vila 0:1), ali se od… »
Pep Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo pobedama

Pep Gvardiola: Moj posao je da pronađem način da se vratimo pobedama

Večernje novosti 07.12.2023
Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je njegov posao da pronađe način da se njegov tim vrati pobedama u Premijer ligi, prenosi Skaj sports. FOTO: Tanjug/AP Mančester siti je sinoć poražen u gostima od Aston Vile 1:0 u meču 15… »
Gvardiola: Mučimo se, moj posao je da pronađem način

Gvardiola: Mučimo se, moj posao je da pronađem način

Sport klub 07.12.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da se ekipa muči, posle niza od četiri utakmice bez pobede u Premijer ligi, ali da je njegov posao da pronađe način da se tim vrati pobedama. Aktuelni šampion je sinoć izgubio od Aston Vile sa 1:0 i… »
Gvardiola obara negativan rekord u svojoj trenerskoj karijeri

Gvardiola obara negativan rekord u svojoj trenerskoj karijeri

Danas 07.12.2023
Teško je poverovati i gotovo teže izreći, ali Mančester siti pod vođstvom Pepa Gvardiole prolazi kroz jedan od svojih najgorih trenutaka od dolaska slavnog trenera na klupu ovog engleskog kluba. Siti sada ima četiri uzastopne utakmice bez pobede u… »

Vesti dana »