Povezane vesti

Prvo oglašavanje majke svirepo ubijene Vanje "Ne mogu da razumem zašto je moja prelepa devojčica u grobu" - spomenula i oca…

Prvo oglašavanje majke svirepo ubijene Vanje "Ne mogu da razumem zašto je moja prelepa devojčica u grobu" - spomenula i oca…

Kurir 07.12.2023
"Nisam u stanju da pričam. Ja još ne znam zašto se ovo desilo. Još cekam epilog svega ovoga. Još mi nije jasno zašto se moj najnormalni život pretvorio u pakao" rekla je Zorica, majka otete i svirepo ubijene Vanje Đorčevske i sva rezignirana i… »
"Ne mogu da razumem zašto je moja devojčica: U grobu!" Oglasila se majka ubijene Vanje, evo šta je rekla o bivšem mužu

"Ne mogu da razumem zašto je moja devojčica: U grobu!" Oglasila se majka ubijene Vanje, evo šta je rekla o bivšem mužu

Blic 07.12.2023
Njegov život me nije interesovao. Moj život su bili deca i moj posao. Bio je ostavljen na miru da bi i on mene ostavio na miru, kaže o bivšem mužu Zorica Gorčevska, majka ubijene Vanje Gorčevske (Đorčevske). Nisam u stanju da pričam. Ja još ne… »
Prvo oglašavanje majke ubijene Vanje (14)! "Ne mogu da razumem zašto je moja prelepa devojčica u grobu"

Prvo oglašavanje majke ubijene Vanje (14)! "Ne mogu da razumem zašto je moja prelepa devojčica u grobu"

Mondo 07.12.2023
Zorica Đorčevska se oglasila javno prvi put nakon otmice i ubistva njene ćerke Vanje Đorčevske (14). Zorica Đorčevska se oglasila javno prvi put nakon otmice i ubistva njene ćerke Vanje Đorčevske (14). Slučaj otmice i ubistva Vanje Đorčevske… »

Vesti dana »