Povezane vesti

Težak posao za Zvezdu

Težak posao za Zvezdu

Vesti online 07.12.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je danas da je Baskonija u seriji pobeda i dodao da klub iz Vitorije ima niz dobrih rezultata. Košarkaši Crvene zvezde doputovali su danas u Vitoriju gde ih u petak očekuje utakmica 13. kola… »
Davidovac: Moramo bolje da otvorimo meč nego onaj prethodni

Davidovac: Moramo bolje da otvorimo meč nego onaj prethodni

Sportski žurnal 07.12.2023
Baskonija je na petom mestu Evrolige sa sedam pobeda i pet poraza, dok je Crvena zvezda 16. sa skorom 4-8. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da je Baskonija u seriji pobeda i dodao da klub iz Vitorije ima niz dobrih rezultata… »
Sferopulos pred Baskoniju: "Mi za početak moramo da se borimo..."

Sferopulos pred Baskoniju: "Mi za početak moramo da se borimo..."

Telegraf 07.12.2023
Košarkaši Crvene zvezde doputovali su u Vitoriju gde ih u petak očekuje utakmica 13. kola Evrolige protiv domaće Baskonije. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je danas da je Baskonija u seriji pobeda i dodao da klub iz Vitorije… »
Ivanović pred Zvezdu: "Biće specijalan momenat za mene, uživao sam tamo..."

Ivanović pred Zvezdu: "Biće specijalan momenat za mene, uživao sam tamo..."

Telegraf 07.12.2023
"Preporodio" je Ivanović Baskoniju od svog dolaska, te je tim iz Vitorije slavio na šest od sedam utakmica od njegovog dolaska, a crnogorski stručnjak nije krio da će meč sa Zvezdom imati poseban značaj za njega. Košarkaši Crvene zvezde u petak od… »

Vesti dana »