Povezane vesti

Ukrštanje dva umetnička sveta: Nagrada "Ivan Tabaković" uručena Dragoljubu Raši Todosijeviću

Ukrštanje dva umetnička sveta: Nagrada "Ivan Tabaković" uručena Dragoljubu Raši Todosijeviću

Večernje novosti 07.12.2023
POSLE više od decenije pauze, Srpska akademija nauka i umetnosti, u sredu je ponovo dodelila nagradu "Ivan Tabaković", i to istaknutom likovnom umetniku Dragoljubu Raši Todosijeviću, na svečanosti u Salonu kluba SANU. Reč je o nagradi koja je… »
„Mani se Tabakovića“, a ja sam uzvraćao – ljudi grešite: Raši Todosijeviću uručena nagrada „Ivan Tabaković“

„Mani se Tabakovića“, a ja sam uzvraćao – ljudi grešite: Raši Todosijeviću uručena nagrada „Ivan Tabaković“

N1 Info 07.12.2023
Nagrada “Ivan Tabaković” Srpske akademije nauka i umetnosti svečano je uručena juče umetniku Dragoljubu Raši Todosijeviću, jednom od ključnih protagonista jugoslovenske konceptualne umetnosti koji radikalnom i inovativnom umetničkom praksom… »
Raši Todosijeviću uručena nagrada „Ivan Tabaković“

Raši Todosijeviću uručena nagrada „Ivan Tabaković“

Danas 07.12.2023
Nagrada “Ivan Tabaković” Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) svečano je uručena juče d umetniku Dragoljubu Raši Todosijeviću, jednom od ključnih protagonista jugoslovenske konceptualne umetnosti koji radikalnom i inovativnom umetničkom… »

Vesti dana »