Povezane vesti

Nemac se iznenadio koliko je ovo jeftino u Srbiji: Vozio 4 sata zbog "najboljih ćevapa na Balkanu", evo šta ga je bas…

Nemac se iznenadio koliko je ovo jeftino u Srbiji: Vozio 4 sata zbog "najboljih ćevapa na Balkanu", evo šta ga je bas…

Kurir 07.12.2023
Nemački jutjuber nedavno je posetio Srbiju, svoju priču počeo je iz Beograda, a potom se uputio u Novi Pazar. - Uvek sam želeo da odem tamo, trebalo bi da je mesto prilično staro, a hteo sam da ga posetim i zbog gostoprimstva, a posebno zbog dobre… »
NJEMAC SE IZNENADIO KOLIKO JE OVO JEFTINO U NOVOM PAZARU: Vozio 4 sata zbog “najboljih ćevapa na Balkanu”, evo šta ga je…

NJEMAC SE IZNENADIO KOLIKO JE OVO JEFTINO U NOVOM PAZARU: Vozio 4 sata zbog “najboljih ćevapa na Balkanu”, evo šta ga je…

Sandžak press 07.12.2023
Nemački jutjuber nedavno je posetio Srbiju, svoju priču počeo je iz Beograda, a potom se uputio u Novi Pazar. – Uvek sam želeo da odem tamo, trebalo bi da je mesto prilično staro, a hteo sam da ga posetim i zbog gostoprimstva, a posebno zbog dobre… »
Nemac došao u Srbiju, pa u ovom mestu našao "najbolje ćevapčiće": Probao i mantije i pite, a jedna stvar ga oduševila

Nemac došao u Srbiju, pa u ovom mestu našao "najbolje ćevapčiće": Probao i mantije i pite, a jedna stvar ga oduševila

Mondo 07.12.2023
Nemački jutjuber iz Beograda se zaputio u Novi Pazar, gde je isprobavao ćevape, pite, mantije, a po završetku putovanja, bio je oduševljen gostoprimstvom lokalnog stanovništva. Nemački jutjuber iz Beograda se zaputio u Novi Pazar, gde je isprobavao… »

Vesti dana »